Практичні тренінги є особливою формою навчання, під час якої студенти максимально оволодівають новими знаннями, отримують нові навички, переглядають власні цінності та пріоритети. Практичні тренінги дають можливість на 90 % засвоїти отриману інформацію.

 

Саме тому завершальним етапом вивчення дисципліни «Статистика» та проведення практичних тренінгів для студентів факультету обліку та фінансів, екологічного факультету та лісового господарства стало виїзне заняття до Головного управління статистики Житомирської області під керівництвом викладачів кафедри аналізу і статистики ім. І. В. Поповича –доцентами О. П. Русак, Т. М. Паламарчук та С. В. Чугаєвською.

Цікавими для студентів стали історичні факти музею служби статистики, в якому провідними фахівцями було продемонстровано: старовинну статистичну документацію, перші ЕОМ, що її обробляли, хронологію статистичних обстежень у Житомирській області, етапи розвитку статистики в умовах незалежності України та зазначено основні завдання статистичної служби в умовах євроінтеграції. Також екскурсанти ознайомились із роботою різних відділів статистичного управління – відділу цін, промисловості, сільського господарства, інформаційного цеху та відділу малого підприємництва. Студентам було представлено основні результати роботи управління у вигляді статистичних щорічників Житомирської області різних галузей народного господарства.

Щиро вдячні першому заступнику начальника Головного управління Бульчак Тетяні Михайлівні та начальнику відділу публікаційної і інформаційно-аналітичної роботи Орловій Олені Миколаївні за сприяння у проведенні практичного тренінгу, доброзичливе ставлення, цікаву та змістовну розповідь. Сподіваємось, що такі практичні заходи і надалі сприятимуть розширенню власного набутого досвіду та підвищенню рівня підготовки майбутніх фахівців нашого вищого навчального закладу. 


 PIКК 

web прийом до аспірантури

 PIКК

 PIКК

Black Simple Technology Presentation

portal2020 pnu


 

Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання