Enactus Ukraine оголошує конкурс інноваційних ідей Zerno Challenge. У пріоритеті аграрна сфера. Серед категорій Food Tech, Ag Tech, ефективність використання ресурсів, скорочення викидів CO2 та інше.

Деталі за посиланням.

До 21 лютого кожна команда студентів  закладів вищої освіти України може подати свою ідею, яка вирішує одну із заявлених проблем у агросекторі.

Переможці отримають грошові призи. Для подачі на конкурс необхідно заповнити заявку англійською мовою, яка включає блоки: команда, проблема, ідея, бізнес план та посилання на візуальний супровід та інші.

Більше про конкурс і критерії

Конкурс ініційовано спільно з EFSE Entrepreneurship Academy та GGF Green Academy  Основні етапи:

• подача заявок (онлайн) з 21.01 – 21.02*
  • відбір (онлайн)
  • менторство (онлайн та офлайн)
  • національні змагання   – 5 липня у Києві, Україна
  • міжнародні змагання  – кінець липня у Франкфурті, Німеччина.

Після попереднього відбору команд з  навчальних закладів підписується меморандум співпраці з організацією Enactus Ukraine.