«Відкриваємо доступ – відкриваємо можливості» під таким гаслом розпочалися тижні інформаційної культури для першокурсників. Подібні тренінги працівники наукової бібліотеки ЖНАЕУ проводять з метою ознайомлення студентів з можливостями відкритого доступу до електронних ресурсів бібліотеки, освоєння ними раціональних прийомів і способів ведення пошуку інформації та систематизації даних відповідно до поставлених навчальних і наукових завдань.

 

Заняття вже відвідали студенти найбільш віддалених від головного корпусу факультетів ветеринарного та технологічного. Тому для них надзвичайно корисною була інформація про дистанційні послуги наукової бібліотеки ЖНАЕУ та можливості електронної бібліотеки. Адже скористатися віртуальними послугами студенти можуть звідусіль, де є доступ до мережі Інтернет, й абсолютно безкоштовно.

Відкритий доступ до електронного каталогу завдяки отриманим паролям дав змогу студентам без обмежень користуватися електронними версіями праць викладачів: підручниками, посібниками, методичними вказівками та рекомендаціями тощо. На занятті студенти навчилися здійснювати пошук в електронному каталозі, робити автоматичні списки літератури, замовляти книги онлайн через гаджети, користуватися віртуальною довідкою, допомогою он-лайн та послугою «Електронна доставка документів». Першокурсники переконалися, що користування послугами бібліотеки – це не лише економія часу, а й запорука якісного навчання.


 PIКК

 

web прийом до аспірантури

 

 PIКК

гиф економика конкурс

Калькулятор 1920х1080

 PIКК

Black Simple Technology Presentation

portal2020 pnu


 

Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання