«Відкриваємо доступ – відкриваємо можливості» під таким гаслом розпочалися тижні інформаційної культури для першокурсників. Подібні тренінги працівники наукової бібліотеки ЖНАЕУ проводять з метою ознайомлення студентів з можливостями відкритого доступу до електронних ресурсів бібліотеки, освоєння ними раціональних прийомів і способів ведення пошуку інформації та систематизації даних відповідно до поставлених навчальних і наукових завдань.

 

Заняття вже відвідали студенти найбільш віддалених від головного корпусу факультетів ветеринарного та технологічного. Тому для них надзвичайно корисною була інформація про дистанційні послуги наукової бібліотеки ЖНАЕУ та можливості електронної бібліотеки. Адже скористатися віртуальними послугами студенти можуть звідусіль, де є доступ до мережі Інтернет, й абсолютно безкоштовно.

Відкритий доступ до електронного каталогу завдяки отриманим паролям дав змогу студентам без обмежень користуватися електронними версіями праць викладачів: підручниками, посібниками, методичними вказівками та рекомендаціями тощо. На занятті студенти навчилися здійснювати пошук в електронному каталозі, робити автоматичні списки літератури, замовляти книги онлайн через гаджети, користуватися віртуальною довідкою, допомогою он-лайн та послугою «Електронна доставка документів». Першокурсники переконалися, що користування послугами бібліотеки – це не лише економія часу, а й запорука якісного навчання.

Житомирський національний агроекологічний університет


Онлайн-опитування “Реформування освіти зсередини: точка зору представників освітянського середовища”

Анкета для учителів, адміністрації закладів середньої освіти

Анкета для науково-педагогічних працівників, адміністрації закладів вищої освіти

Детальніше...


Онлайн-опитування "Впровадження автономності українських закладів вищої освіти в контексті європейського досвіду університетської автономії" 

Детальніше...


Тест з охорони праці 

 


Анкети моніторингового дослідження студентів

Korolov.Kosmos.Zhitomir

Освітній портал ЖНАЕУ


Корисні посилання