У Поліському національному університеті стартувала школа “Агенти кліматичних змін” На базі Поліського національного університету 18 травня стартувала школа “Агенти кліматичних змін”.

У процесі роботи школи залучені учні шкіл міста Житомира, вихованці Центру позашкільної освіти ім. О. Разумкова, студенти факультету лісового господарства та екології Поліського національного університету. Конкурсний відбір пройшли 14 команд із 11 шкіл міста Житомира.

«Даній школі декілька років і вона вже четвертий рік проводиться у нас в університеті. Завжди є гарні результати. Я переконаний, що всі учасники гарно проведуть час, поділяться своїми знаннями, здобудуть нові. Школа «Агенти кліматичних змін» працює задля здійснення екологічно-просвітницької роботи з популяризації екологічного способу життя, принципів етичного споживання природних ресурсів та енергії, формування особистої активної позиції учнів у вирішенні екологічних проблем міста шляхом здійснення екологічно дружніх вчинків щодо енергозбереження, скорочення викидів парникових газів і пом’якшення зміни клімату», – розповів ректор університету Олег Скидан. Заняття проводитимуть викладачі кафедр екологічної безпеки та економіки природокористування, кандидати економічних наук, доценти Анастасія Лесь та Анастасія Ращенко. Також організатори планують залучати інших фахівців. Варто зауважити, що відкриття проєкту «Агенти кліматичних змін» відбулося за підтримки Державного секретаріату Швейцарії з економічних питань SECO та Житомирської міської ради, що впроваджується комунальною установою «Агенція розвитку міста» Житомирської міської ради, Департаменту освіти Житомирської міської ради та Поліським національним університетом.

Вітаємо всіх учасників та бажаємо плідної роботи, нових успіхів і перемог! Щиро дякуємо всім за підтримку!

Пресслужба Поліського національного університету

PIКК