Студенти технологічного факультету, факультету ветеринарної медицини, агрономічного факультету, а також факультету інженерії та енергетики Житомирського національного агроекологічного університету 22 лютого мали можливість дізнатися про особливості проходження практики, стажування і працевлаштування в корпорації «Сварог Вест Груп».

Зокрема,  HR-фахівець  компанії Світлана Мороз розповіла про структурні підрозділи, напрямки діяльності (рослинництво, тваринництво, виробництво добрив, соломи, надання послуг і з доробки та зберігання продукції рослинництва), обсяги виробництва тощо.

«Сварог Вест Груп» – це аграрна компанія, яка динамічно розвивається, займається виробництвом і постачанням якісних, корисних і екологічно чистих продуктів. У 2015 році, за версією «Forbes Україна», корпорація очолила рейтинг найефективніших агрокомпаній країни. Наразі корпорація об’єднує підприємства, які розташовані  у кількох регіонах країни (Житомирщина, Хмельницька та Чернівецька області) і працюють у всіх сферах сільського господарства (рослинництві, тваринництві, садівництві та переробці). Щороку корпорація розширює виробничі горизонти та дбає про забезпечення високої якості продукції. «Сварог Вест Груп» вирощує зернові, бобові, технічні, нішеві, ефіроолійні культури та лікарські рослини, а також яблука та груші, що зберігаються в сучасному сховищі місткістю із використанням технології регульованого газового середовища. На всіх етапах вирощування, переробки та зберігання продукції у компанії  використовується сучасна техніка та обладнання. Серед господарств України «Сварог Вест Груп» займає лідируючі позиції за показниками врожайності.

«Ми – це відкрита система, яка знаходиться у постійному пошуку та розвитку, система, яка здатна створювати унікальне. У нас єдина сфера корпоративних бізнесів, які, взаємодоповнюючи та посилюючи один одного, знаходяться у гармонійному розвитку. Ми – це організація, яка прагне до постійного самовдосконалення співробітників як єдиної команди однодумців, – зауважила Світлана Мороз, презентуючи  програму «Моя кар’єра у Сварозі», яка розрахована на студентів старших курсів аграрних ВНЗ різних спеціальностей. – Головним завданням програми "Моя кар'єра в Сварозі" є інтеграція систем навчання і розвитку персоналу в одну загальну стратегію розвитку Корпорації "Сварог Вест Груп". Програма відкрита для молодих фахівців, які готові працювати і рости професійно в найефективнішій аграрній компанії України».

Аби потрапити на практику чи стажування в компанію, студент має заповнити анкету, пройти співбесіду з керівником. Стажування на підприємствах «Сварог Вест Груп» оплачується і проходить під керівництвом наставника, який вчить молодих фахівців працювати з технікою і технологіями, допомагає стати членом єдиної виробничої команди. Після завершення стажування кращих студентів працевлаштовують. Термін стажування – 6 місяців. На цей період студентам надається житло.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету    

Корисні посилання