До Житомира у рамках програми молодіжного обміну 23 січня завітала учнівська молодь з Туреччини. Старшокласників із «Cosmos Software Anatolian High School», що знаходиться у Стамбулі,  зустрічали у міській раді, а згодом і у Житомирському національному агроекологічному університеті.

 

Зокрема,  вони поспілкувалися із міським головою Сергієм Сухомлином та ректором ЖНАЕУ Олегом Скиданом.

Також у агроекологічному університеті вони ознайомилися з діяльністю  «Noosphere Engineering School». Цю інжинірингову школу на базі навчального закладу офіційно відкрили кілька тижнів тому, втім там уже демонструють реальні проєкти й напрацювання.

«Наші студенти активно готувалися до візиту гостей –  займалися презентаціями власних проєктів, прокачували «скіли» з англійської мови, розробляли цікаві завдання, – розповідає  керівник «Noosphere Engineering School» Катерина Молодецька. –  Старшокласники зі Стамбулу взяли участь у воркшопі "Create Your Own Planet", де мали можливість створити власний дизайн ландшафту уявної планети. Зокрема, запропонували візуалізацію планет із агресивною атмосферою і навіть вкритих кригою. Розроблені учнями сценарії вражали креативністю та необмеженістю фантазії. Студенти та учні мали нагоду обмінятися досвідом та особливостями навчання в Україні  та Туреччині. Незважаючи на культурні відмінності, учасники зустрічі переконалися, що обмін знаннями не має мовних та державних кордонів».

Пресслужба Житомирського національного агроекологічного університету


 PIКК

гиф економика конкурс

Калькулятор 1920х1080

 PIКК

Black Simple Technology Presentation

portal2020 pnu


Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання