До Житомира у рамках програми молодіжного обміну 23 січня завітала учнівська молодь з Туреччини. Старшокласників із «Cosmos Software Anatolian High School», що знаходиться у Стамбулі,  зустрічали у міській раді, а згодом і у Житомирському національному агроекологічному університеті.

Зокрема,  вони поспілкувалися із міським головою Сергієм Сухомлином та ректором ЖНАЕУ Олегом Скиданом.

Також у агроекологічному університеті вони ознайомилися з діяльністю  «Noosphere Engineering School». Цю інжинірингову школу на базі навчального закладу офіційно відкрили кілька тижнів тому, втім там уже демонструють реальні проєкти й напрацювання.

«Наші студенти активно готувалися до візиту гостей –  займалися презентаціями власних проєктів, прокачували «скіли» з англійської мови, розробляли цікаві завдання, – розповідає  керівник «Noosphere Engineering School» Катерина Молодецька. –  Старшокласники зі Стамбулу взяли участь у воркшопі "Create Your Own Planet", де мали можливість створити власний дизайн ландшафту уявної планети. Зокрема, запропонували візуалізацію планет із агресивною атмосферою і навіть вкритих кригою. Розроблені учнями сценарії вражали креативністю та необмеженістю фантазії. Студенти та учні мали нагоду обмінятися досвідом та особливостями навчання в Україні  та Туреччині. Незважаючи на культурні відмінності, учасники зустрічі переконалися, що обмін знаннями не має мовних та державних кордонів».

Пресслужба Житомирського національного агроекологічного університету

PIКК