На Верховинщині у селищі Дземброня на бурхливій річці Чорний Черемош Івано-Франківської області 14–19 квітня 2021 року проходив чемпіонат України зі спортивного водного туризму «Черемош 2021».

В цих змагання вдало виступив студент факультету обліку та фінансів  Поліського національного університету Олександр Марченко.

Зокрема, Олександр  на дистанції «Слалом» V класу складності зайняв І місце, на дистанції «Ралі» V класу складності – ІІ місце, на дистанції «Спринт» – ІІІ місце та у загальнокомандному заліку команда Житомирської ОФСТ у класі суден – катамаран (С-2) стала бронзовим призером змагань.

На цих змаганнях Олександр виконав норматив майстра спорту України зі спортивного водного туризму.

ВО

web прийом до аспірантури