У Житомирському національному агроекологічному університеті  23 березня відбувся  безкоштовний тренінг “Стань успішним лідером”.

Головні спікери – Уес Бреден, акаунт менеджер компанії Google та Тодд Гейст – екс-директор з розвитку лідерів компанії P&G .

Організатори заходів – студентський рух Campus Ukraine – упевнені, що учасники тренінгів зможуть оволодіти конкретними практичними кроками для розвитку своїх лідерських якостей та у майбутньому стати ефективними працівниками.

Під час тренінгу спікери  розкривали  нагальні для українських професійних сфер теми:

- робота ефективної команди;

- побудова взаємин в команді;

- критерії справжнього успіху у сфері лідерства;

- підвищення емоційного інтелекту (EQ) та інше.

До слова, Уес Бреден – акаунт менеджер в аккаунт менеджер компанії Google. Працює над сервісом AdWords – сервіс контекстної, в основному пошукової реклами від компанії Google. Сервіс надає зручний інтерфейс та багато інструментів для створення ефективних рекламних повідомлень. Тодд Гейст  має 30-літній досвід роботи з лідерами. В минулому директор з розвитку лідерів компанії P&G. Компанія Procter & Gamble – один із лідерів світовиго ринку споживацьких товарів.