Традиційно, уже протягом багатьох років, у вересні – жовтні, в Поліському національному університеті відбуваються змагання серед студентів перших курсів.

Ці студентські спортивні змагання проводяться для:

• широкого впровадження засобів фізичної культури і спорту в побут студентської молоді;
  • покращення масової фізкультурно-оздоровчої і спортивної роботи в університеті;
  • залучення студентів до регулярних занять фізичною культурою та спортом, ознайомлення їх зі спортивними традиціями університету;
  • виявлення кращих спортсменів для збірних команд університету та участі їх в обласних, всеукраїнських та міжнародних змаганнях;
  • пропаганди здорового способу життя.

До програми Спартакіади включено 9 видів спорту: баскетбол, волейбол (чол.), волейбол (жін.), футзал, бадмінтон, настільний теніс, пауерліфтинг, гирьовий спорт, шахи. У змаганнях взяли участь представники усіх факультетів.

Протягом цих двох місяців на майданчиках спортивного комплексу Поліського університету точились запеклі, безкомпромісні змагання, адже крім виявлення переможців у окремих  видах спорту, підводиться і загально-командна першість.

В цьому році у змаганнях взяли  участь більше як 200 студентів І курсу з усіх факультетів університету.

Підсумкова таблиця загальнокомандної першості така:

І місце – агрономічний факультет

ІІ місце – факультет обліку та фінансів

ІІІ місце – технологічний факультет

ІV місце – факультет інженерії та енергетики

V місце – факультет ветеринарної медицини

VI місце – факультет лісового господарства та екології

VII місце – факультет економіки та менеджменту

VIII місце – факультет права, публічного управлення та національної безпеки

Від кафедри фізичного виховання та спортивного клубу висловлюємо велику подяку студентському профкому Поліського національного університету за сприяння та допомогу у проведенні змагань спартакіади.

PIКК

web прийом до аспірантури