Традиційно, уже протягом багатьох років, у жовтні – листопаді, в Житомирському національному агроекологічному університеті відбуваються змагання серед студентів перших курсів.

Ці студентські спортивні змагання проводяться з метою:

• широкого впровадження засобів фізичної культури і спорту в побут студентської молоді;
  • покращення масової фізкультурно-оздоровчої і спортивної роботи в університеті;
  • залучення студентів до регулярних занять фізичною культурою та спортом, ознайомлення їх зі спортивними традиціями університету;
  • виявлення кращих спортсменів для збірних команд університету та участі їх в обласних, всеукраїнських та міжнародних змаганнях;
  • пропаганди здорового способу життя.

До програми Спартакіади включено 10 видів спорту: баскетбол, волейбол (чол.), волейбол (жін.), футзал (чол.), футзал (жін.), бадмінтон, настільний теніс, пауерліфтинг, гирьовий спорт, шахи. У змаганнях взяли участь представники усіх восьми факультетів.

Протягом цих двох місяців на майданчиках спортивного комплексу ЖНАЕУ точилися запеклі, безкомпромісні змагання, адже, крім виявлення переможців у окремих  видах спорту, підводиться і загально-командна першість.

В цьому році у змаганнях взяли  участь більше як 400 студентів І курсу з усіх факультетів університету.

Підсумкова таблиця загальнокомандної першості така:

І місце – агрономічний факультет

ІІ місце – факультет екології і права

ІІІ місце – технологічний факультет

ІV місце – факультет інженерії та енергетики

V місце – факультет ветеринарної медицини

VI місце – факультет лісового господарства

VII місце – факультет економіки та менеджменту

VIII місце – факультет обліку та фінансів.

Нагородження переможців буде проведено на спортивному вечорі, який відбудеться 5 грудня о 18.00 у спортивному комплексі ЖНАЕУ.

Від кафедри фізичного виховання та спортивного клубу висловлюємо велику подяку студентському профкому за сприяння та допомогу у проведенні змагань спартакіади.