Для визначення рівня задоволеності студентів кафедри туризму ЖНАЕУ методами навчання, викладання та оцінювання було проведено соціологічне опитування протягом листопада 2019р. «Мій вибір. Моя професія. Моє майбутнє». Опитування було присвячене вивченню ставлення студентів до різних аспектів університетського життя.

За результатами опитування студенти кафедри Туризму продемонстрували повну задоволеність методами навчання та викладання на рівні 60% та часткову – на рівні 37%; повну задоволеність методами оцінювання начальних дисциплін – на рівні 59% та часткову задоволеність – на рівні 35%; повну задоволеність вибірковими компонентами освітньої програми «Туризм» в ЖНАЕУ на рівні 67%  та часткову задоволеність – на рівні 27%.

web прийом до аспірантури

гиф економика конкурс