Правовий турнір, день реклами, ділові ігри – «Облік – мова бізнесу», «ТОП-менеджер» та «Фінансовий ерудит», конкурси – «Файний турагент, готельєр, ресторатор», «Юний природознавець», «Аудитор – лікар підприємства держави», «Лісівник майбутнього», «Ветеринар-науковець», «Майбутній бізнесмен», тренінги – «Державне управління нового покоління», «Захист рослин міської флори», «Технологія виробництва безпечних харчових продуктів», практикуми – «Інженер майбутнього», «Податкова грамотність»,

«Експерес-діагностика рослин на вміст нітратів», проект «Країна мрій», ІТ- батл, творча лабораторія «Зелене місто Житомир», майстер-клас «Сади Полісся», інтенсив для юних підприємців «Анатомія бізнесу», а ще – шоу барменів від Сергія Чорного,  виступ діджея  Sashi Sidney, екскурсії музеями, лабораторіями та аудиторіями, дегустація корисних продуктів  та багато іншого чекали на відвідувачів у День відкритих дверей  в Житомирському національному агроекологічному університеті.

 Захід під назвою «Твоя професійна платформа» 20 квітня у ЖНАЕУ відвідали сотні школярів з Житомира та області разом з вчителями та батьками. Для них облаштували сучасний простір  для вибору майбутньої професії. Крім цього, майбутні вступники мали можливість пройти тестування із різних предметів та отримати додаткові бали при вступі та знижки на навчання.

Після завершення олімпіади та конкурсів ректор Житомирського національного агроекологічного університету Олег Скидан вручив сертифікати учням та подяки їх науковим керівникам.

«Буквально місяць тому – протягом 17–18 березня на базі  Житомирського національного агроекологічного університету проходив ІІ тур Всеукраїнської олімпіади для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти, а сьогодні знову усі аудиторії заповнені. Нам приємно, що старшокласники виявляють інтерес до тих спеціальностей, які нині  є у нашому навчальному закладі. Будемо раді бачити вас вже у наступні роки студентами агроекологічного університету, – звернувся до присутніх  ректор ЖНАЕУ Олег Скидан. – Житомирський національний агроекологічний університет   є одним з найбільших в регіоні за кількістю студентів. Якщо говорити на рівні держави, то це абсолютно унікальний ВНЗ аграрного та екологічного спрямування. Зараз на 8 факультетах готуємо фахівців за 26 спеціальностями. У 2017 році ліцензовано 5 нових спеціальностей – «Науки про землю», «Комп’ютерні науки», «Міжнародні економічні відносини», «Інформаційні системи та технології», «Галузеве машинобудування», а на початку 2018 – спеціальність «Садівництво та виноградарство». Зупинятися не збираємося і маємо чимало планів та напрацювань щодо розширення напрямів підготовки. Паралельно з цим триває оновлення матеріальної бази, проводяться ремонти, відкриваємо лабораторії, проводимо практичні заняття й тренінги на базі найбільших підприємств міста й області, налагоджуємо співпрацю з ОТГ, з вітчизняними та іноземними партнерами задля проходження практики і стажування наших студентів і подальшого працевлаштування. До слова, минулого року близько 700 студентів ЖНАЕУ могли попрактикуватися у закордонних компаніях у понад 10 країнах світу, а цьогоріч ці показники будуть ще вищими. Без сумніву, Житомирський агроекологічний університет – це ваш квиток до професійної реалізації, адже ми даємо актуальні та якісні знання, підкріплені досвідом та практикою».

У рамках Дня відкритих дверей школярі  могли більш детально дізнатися про факультети та спеціальності, які їх зацікавили, поспілкуватися за чашкою кави-чаю із  майбутніми наставниками, які відповідали на усі питання, ділилися порадами.

Нагадаємо, що 21 квітня Житомирський національний агроекологічний університет приєднався до проведення «Наукових пікніків» у місті.   

До слова,  28 квітня  у ЖНАЕУ відбудеться вже традиційна виставка твариноводів та птаховодів на території технологічного факультету агроуніверситету (навпроти Ботанічного саду), 16 травня у центрі Житомира проведуть І Регіональний форум «Житомирщина – територія можливостей». Також у ЖНАЕУ діють курси ландшафтного дизайну та курси пасічників.  

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

 


 PIКК 

web прийом до аспірантури

 PIКК

 PIКК

Black Simple Technology Presentation

portal2020 pnu


 

Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання