У Поліському національному університеті ще одна група слухачів отримала сертифікати про завершення «Курсів бджолярів»,  які організовує кафедра технологій виробництва продукції тваринництва технологічного факультету  та проводять доценти Володимир П'ясківський, Михайло Кривий, Діна Лісогурська, Світлана Фурман, Валерій Андрійчук, професор Олександр Галатюк, директор АФ «Бджоловод ЛТД» Юрій Кулаков та бджоляр Анатолій Щенявський.

Нагадаємо, що такі курси на базі навчальної пасіки університету  та  філії кафедри АФ «Бджоловод ЛТД» діють на постійній основі вже третій рік поспіль. Заняття розпочинаються у міру формування групи і проходять у вихідні дні протягом кількох тижнів, включаючи теорію та практику. Реєстрація та деталі за телефонами: +38 0412 33 09 82; +38 096 964 10 03; +38 097 447 42 21.

 

До слова, нещодавно викладачі Поліського національного університету   взяли участь у конференції «Науково-методичний супровід – основа розвитку галузі бджільництва» під головуванням заступника Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тараса Висоцького.

Крім цього, доцент кафедри технологій виробництва продукції тваринництва технологічного факультету Діна Лісогурська та доцент кафедри паразитології, ветеринарно-санітарної експертизи та зоогігієни факультету ветеринарної медицини    Світлана Фурман увійшли до складу робочої групи з питань розвитку бджільництва, створеної при Міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України. Група працює над поданням та обговоренням пропозицій щодо внесення змін у  ЗУ «Про бджільництво». 

Пресслужба Поліського національного університету

 

 


 PIКК 

web прийом до аспірантури

 PIКК

 PIКК

Black Simple Technology Presentation

portal2020 pnu


 

Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання