11 березня 2016 року на кафедрі бухгалтерського обліку, оподаткування та аудиту було організовано семінар-тренінг на тему «Система сільськогосподарської освіти в США». Семінар було проведено учасниками програми «Faculty Exchange Program 2015» докторантом кафедри Романом Савченком та аспірантом університету Олександром Чайкіним.

В процесі семінару-тренінгу викладачів та студентів спеціальності «Облік і оподаткування» було ознайомлено з підходами до організації навчального процесу, дослідницької роботи, практичної підготовки, побуту та дозвілля студентів в Державному університеті Колорадо, який розташований у привітньому містечку Форт-Коллінз (штат Колорадо).

Особлива увага присутніх була спрямована на напрям підготовки бізнес-адміністрування (бухгалтерський облік; інформаційні комп’ютерні системи; фінанси; управління кадрами; маркетинг; організаційний та інноваційний менеджмент; нерухомість; робота з постачальниками).

 

Кафедра бухгалтерського обліку, оподаткування та аудиту

Житомирський національний агроекологічний університет


Онлайн-опитування “Реформування освіти зсередини: точка зору представників освітянського середовища”

Анкета для учителів, адміністрації закладів середньої освіти

Анкета для науково-педагогічних працівників, адміністрації закладів вищої освіти

Детальніше...


Онлайн-опитування "Впровадження автономності українських закладів вищої освіти в контексті європейського досвіду університетської автономії" 

Детальніше...


Тест з охорони праці 

 


Анкети моніторингового дослідження студентів

Korolov.Kosmos.Zhitomir

Освітній портал ЖНАЕУ


Корисні посилання