11 березня 2016 року на кафедрі бухгалтерського обліку, оподаткування та аудиту було організовано семінар-тренінг на тему «Система сільськогосподарської освіти в США». Семінар було проведено учасниками програми «Faculty Exchange Program 2015» докторантом кафедри Романом Савченком та аспірантом університету Олександром Чайкіним.

В процесі семінару-тренінгу викладачів та студентів спеціальності «Облік і оподаткування» було ознайомлено з підходами до організації навчального процесу, дослідницької роботи, практичної підготовки, побуту та дозвілля студентів в Державному університеті Колорадо, який розташований у привітньому містечку Форт-Коллінз (штат Колорадо).

Особлива увага присутніх була спрямована на напрям підготовки бізнес-адміністрування (бухгалтерський облік; інформаційні комп’ютерні системи; фінанси; управління кадрами; маркетинг; організаційний та інноваційний менеджмент; нерухомість; робота з постачальниками).

Кафедра бухгалтерського обліку, оподаткування та аудиту