01 липня 2016 р. доцент кафедри екологічної безпеки та економіки природокористування, член спілки сприяння розвитку сільському зеленому туризму в Україні, член-кор. Міжнародної академії наук екології, безпеки людини і природи Блажкевич Тамара Петрівна брала активну участь у проведенні інфотуру “Славетна Древлянщина”, який було підготовлено та проведено управлінням промисловості, розвитку інфраструктури та туризму облдержадміністрації з ініціативи Житомирської обласної Спілки сприяння СЗТ в Україні.

Програмою інфотуру передбачалося: приїзд до міста Коростень, прес-конференція та зустріч міським головою Москаленко В. В., його заступником – начальником відділу культури та туризму, відвідування Коростенського міського туристично-інформаційного центру, екскурсія Парком культури та відпочинку ім. М. Островського, відвідування Військово-історичного комплексу “Скеля”,  районного краєзнавчого музею, перебування у садибі сільського зеленого туризму Історико-культурного центру “Древлянщина”, презентація садиби, майстер-клас “Стародавні поліські технології зрубного будівництва” від господарів садиби. Господар садиби Геннадій Пашинський облаштував свою садибу у вигляді “Царського села”. На березі річки Уж встановлено “шалаші” для відпочинку та трапези. Територія садиби включає старовинні автентичні поліські будиночки, альтанки, лазню. Господар пропонує гостям пізнавальні прогулянки, риболовлю, страви поліської кухні, розважальні ярмарки та фестивалі.

Мета проведених заходів – популяризація туристичного потенціалу Житомирської області.

Житомирський національний агроекологічний університет


Онлайн-опитування “Реформування освіти зсередини: точка зору представників освітянського середовища”

Анкета для учителів, адміністрації закладів середньої освіти

Анкета для науково-педагогічних працівників, адміністрації закладів вищої освіти

Детальніше...


Онлайн-опитування "Впровадження автономності українських закладів вищої освіти в контексті європейського досвіду університетської автономії" 

Детальніше...


Тест з охорони праці 

 


Анкети моніторингового дослідження студентів

Korolov.Kosmos.Zhitomir

Освітній портал ЖНАЕУ


Корисні посилання