Не вмирає душа наша,
Не вмирає воля.
І неситий не виоре
На дні моря поле…
Т.Шевченко

 

Багато років поспіль початок березня залишається періодом, під час якого найчастіше згадують про генія, пророка та сина України – Тараса Григоровича Шевченка.

Збагатити знання студентів про життя і творчий шлях Великого Кобзаря, виховувати національно свідомих громадян, які хочуть знати минуле, сучасне і примножувати славу рідної країни – таку мету ставили перед собою організатори заходу «Шевченко знаний і незнаний».

У стінах читального залу наукової бібліотеки університету відбулася зустріч студентів факультету економіки та менеджменту з головою обласного об’єднання «Просвіта», заслуженим журналістом України, лауреатом Всеукраїнської премії ім. Івана Огієнка Святославом Карповичем Васильчуком.

Святослав Карпович – відомий шевченкознавець – розповів про життя поета та художника Тараса Шевченка.

Уривки з видатних творів Кобзаря звучали у виконанні заслуженого діяча науки і техніки України, доктора економічних наук, професора кафедри економічної теорії та інтелектуальної власності Євгенія Івановича Ходаківського.

Ґрунтовна й пізнавальна розповідь про маловідомі сторінки з біографії Тараса Шевченка викликала велике зацікавлення у студентів, що, без сумніву, сприяло популяризації творчості українського митця.

 

Прес-служба ЖНАЕУ

фото Олена Вознюк

Корисні посилання

Сварог

Баннер Міністерство освіти і науки 
України

Баннер Інформаційно-аналітичного порталу про вищу освіту в Україні та за кордоном

Баннер Міністерство аграрної політики та продовольства україни

Баннер Міністерство освіти і науки України


EUROSCI Network Zhytomyr National Agroecological University

 

Німецько-українська співпраця в галузі органічного землеробства

 

Центр Полісся Органік

 

ЕРК Відродження

 

Програма Еразмус+ освітній модуль Жан Моне проект