Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 6 грудня 2017 року № 1572, 24–26 квітня на базі Львівського національного аграрного університету проходив ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Агроекологія».

 

Участь у другому етапі взяли понад 40 переможців І туру олімпіади з 14 вищих навчальних закладів України ІІІ і IV рівнів акредитації.

Олімпіада проходила у ІІІ етапи: теоретичний тур, практичний тур (комп’ютерне тестування), творчий конкурс.

Студентка ІІІ курсу факультету екології і права Житомирського  національного агроекологічного університету Тетяна Пендюр отримала диплом ІІІ ступеня за підготовку наукової роботи, керівником якої був   професор Дубовий В.І.

 Нагадаємо, що на  Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з освітньої спеціальності "ТВППТ" 2017–2018 навчального року студентку технологічного факультету Житомирського національного агроекологічного університету Яну Лабунець   нагородили дипломом ІІІ ступеня.

 Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

Житомирський національний агроекологічний університет


Онлайн-опитування “Реформування освіти зсередини: точка зору представників освітянського середовища”

Анкета для учителів, адміністрації закладів середньої освіти

Анкета для науково-педагогічних працівників, адміністрації закладів вищої освіти

Детальніше...


Онлайн-опитування "Впровадження автономності українських закладів вищої освіти в контексті європейського досвіду університетської автономії" 

Детальніше...


Тест з охорони праці 

 


Анкети моніторингового дослідження студентів

Korolov.Kosmos.Zhitomir

Освітній портал ЖНАЕУ


Корисні посилання