У Житомирі 28 серпня 2021 року з нагоди Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, відбувся патріотично-спортивний легкоатлетичний забіг «ШАНУЮ ВОЇНІВ, БІЖУ ЗА ГЕРОЇВ УКРАЇНИ».

Долучилися до цієї Всеукраїнської акції  студенти та співробітники Поліського національного університету.

Учасники забігу зібралися біля філармонії імені Святослава Ріхтера, де на сходах були виставлені портрети Героїв. Після хвилини мовчання був даний старт забігу.

Учасники подолали кілометрову дистанцію. Першими стартували курсанти Житомирського військового інституту iм. С. П. Корольова, кожен з них біг з портретом загиблого Героя. Фінішували учасники забігу, співаючи Гімн України.

PIКК

web прийом до аспірантури