На базі кафедри акушерства і хірургії факультету ветеринарної медицини Житомирського національного агроекологічного університету та ТОВ «Українська генетична компанія» за підтримки державної установи «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності вищих навчальних закладів «Агроосвіта» і за участі Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області 19 квітня відбувся практичний семінар «Ветеринарна репродуктологія. Проблеми та шляхи вирішення».

 

Під час заходу провідні акушери з усіх  ВНЗ України розглянули низку питань щодо стану та перспектив відтворення тварин на сучасному етапі розвитку галузі тваринництва, ролі ветеринарної науки у підвищенні репродуктивної функції тварин та актуальних проблем підготовки фахівців з питань репродуктології.

 Крім того, учасники семінару сформували певні пропозиції відносно підготовки навчальних програм з дисципліни, створили робочу групу, а також відвідали лідера українського ринку племінних ресурсів – ТОВ «Українська генетична компанія» (Житомирська обл., Житомирський р-н, с. Оліївка, 3 пров. Щорса, 1), де ознайомились із найновітнішими технологіями і технічним забезпеченням для оцінювання якісних та кількісних показників сімені бугаїв-плідників, його фасування, маркування, кріоконсервування, зберігання.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

Житомирський національний агроекологічний університет


Онлайн-опитування “Реформування освіти зсередини: точка зору представників освітянського середовища”

Анкета для учителів, адміністрації закладів середньої освіти

Анкета для науково-педагогічних працівників, адміністрації закладів вищої освіти

Детальніше...


Онлайн-опитування "Впровадження автономності українських закладів вищої освіти в контексті європейського досвіду університетської автономії" 

Детальніше...


Тест з охорони праці 

 


Анкети моніторингового дослідження студентів

Korolov.Kosmos.Zhitomir

Освітній портал ЖНАЕУ


Корисні посилання