На базі кафедри акушерства і хірургії факультету ветеринарної медицини Житомирського національного агроекологічного університету та ТОВ «Українська генетична компанія» за підтримки державної установи «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності вищих навчальних закладів «Агроосвіта» і за участі Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області 19 квітня відбувся практичний семінар «Ветеринарна репродуктологія. Проблеми та шляхи вирішення».

Під час заходу провідні акушери з усіх  ВНЗ України розглянули низку питань щодо стану та перспектив відтворення тварин на сучасному етапі розвитку галузі тваринництва, ролі ветеринарної науки у підвищенні репродуктивної функції тварин та актуальних проблем підготовки фахівців з питань репродуктології.

Крім того, учасники семінару сформували певні пропозиції відносно підготовки навчальних програм з дисципліни, створили робочу групу, а також відвідали лідера українського ринку племінних ресурсів – ТОВ «Українська генетична компанія» (Житомирська обл., Житомирський р-н, с. Оліївка, 3 пров. Щорса, 1), де ознайомились із найновітнішими технологіями і технічним забезпеченням для оцінювання якісних та кількісних показників сімені бугаїв-плідників, його фасування, маркування, кріоконсервування, зберігання.