27 березня 2016 року в Житомирському національному агроекологічному університеті у рамках проекту «КАКТУС громадські ініціативи в українському стилі», пройшов перший у цьому сезоні семінар Practice CACTUS, який координується випускниками проекту міжнародної технічної допомоги «Програми обміну майбутніх лідерів» (FLEX), що адмініструється в Україні організацією «Американські ради з міжнародної освіти: ACTR/ACCELS».

Програма обміну майбутніх лідерів» (FLEX) є першою великою програмою обмінів для учнів старших класів нових незалежних держав із проживанням у США протягом одного року. В Україні ця програма існує впродовж останніх двадцяти років. За цей час «Програма обміну майбутніх лідерів» надала стипендії на навчання у США понад 6000 старшокласникам.

Під час одноденного англомовного семінару-тренінгу молоді люди віком від 15 до 19 років мали нагоду: практикувати англійську мову; здобути навички у проектному менеджменті, роботі в команді; критичному і творчому мисленні; ознайомитися з ідеями інших прогресивних молодих людей; покращити свої лідерські здібності.

Мета заходу: мотивувати молодих людей України до участі в громадянській активності і вносити позитивні зміни у своїх колективах; надати практичний досвід роботи в проектному менеджменті.

Проект «КАКТУС громадські ініціативи в українському стилі» вже сім років позитивно змінює молодь в Україні. Він охоплює понад 4500 учасників, з яких близько 500 молодих та перспективних людей зробили свою мрію реальністю.

Олена Вознюк

Фото Наталія Степаненко