27 квітня 2016 року на базі кафедри «Комп’ютерних технологій і моделювання систем» був проведений семінар на тему «Можливість використання комп’ютерної програми Pantheon Farming в навчальному процесі»

«Pantheon Farming» являє собою професійну систему управління агропідприємством будь-якого розміру і напрямку. Вона дозволяє зберігати, контролювати і аналізувати всю інформацію господарства в єдиній системі. ЇЇ місією є підвищення прибутку і покращання якості продукції агровиробників через систему ефективного планування і управління ресурсами господарства.

В семінарі брали участь представники кафедр «Фінансів і кредиту», «Інноваційного підприємництва та інвестиційної діяльності », «Економічної теорії та інтелектуальної власності».

Планується протягом травня місяця 2016 року провести аналогічні семінари з викладачами кафедр інших факультетів, а також провести презентацію програмного продукту Pantheon Farming для студентів.

Житомирський національний агроекологічний університет


Онлайн-опитування “Реформування освіти зсередини: точка зору представників освітянського середовища”

Анкета для учителів, адміністрації закладів середньої освіти

Анкета для науково-педагогічних працівників, адміністрації закладів вищої освіти

Детальніше...


Онлайн-опитування "Впровадження автономності українських закладів вищої освіти в контексті європейського досвіду університетської автономії" 

Детальніше...


Тест з охорони праці 

 


Анкети моніторингового дослідження студентів

Korolov.Kosmos.Zhitomir

Освітній портал ЖНАЕУ


Корисні посилання