У Житомирському національному агроекологічному університеті 26 березня за  ініціативи студради  та профкому студентів і за сприяння ректорату  провели  семінар   «Лідерство як спосіб досягнення успіху».

У ролі спікерів  виступили  іноземні гості :

Уендел Пек  – власник компанії «Absolute Traction»;

Стів Сімпсон – виконавчий постачальник товарів компанії «Procter & gamble»;

Дейв Мерфі – письменник, член Ради Партнерів  Глобального лідерства.

Зокрема, вони розповіли студентам ЖНАЕУ про якості ефективних лідерів,  створення "ідеальної " команди та налагдження роботи в ній,  а також про те, як потрібно надихати людей  на активні дії та про відповідальність,  яку у подальшому несе директор компанії.

Під час виступів спікерів були використані цитати успішних та відомих людей,  що покращувало сприйняття інформації. Семінар також включав в себе  низку вправ та практичних завдань, які були спрямовані на   покращення лідерських якостей  у молодих людей.