Для керівників структурних підрозділів Поліського національного університету 1 жовтня відбувся тренінг з фандрейзингу з використанням досвіду Фундації імені князів-благодійників Острозьких. Тренером був Руслан Краплич – один з кращих фахівців в Україні з фандрейзингу та з питань корпоративної соціальної відповідальності, благодійництва і розвитку громадянської активності. 

 

Руслан Краплич розповів учасникам, яким має бути успішне підприємництво, як залучати ресурси та кошти для проєктів, про головні правила фандрейзингу та як застосувати 30 інструментів фандрейзингу.

Найкращі рекомендації  увійдуть до плану дій керівництва університету, щоб удосконалити систему залучення ресурсів, які будуть використовуватись на соціальні проєкти. 

Довідково: Фандре́йзинг (англ. fundraising) — процес залучення грошових коштів та інших ресурсів (людських, матеріальних, інформаційних тощо), які організація не може забезпечити самостійно, та які є необхідними для реалізації певного проекту або діяльності в цілому.

Пресслужба Поліського національного університету

Корисні посилання