Науковці Житомирського національного агроекологічного університету – професор Зінчук Т. О., доценти Данкевич В. Є., Куцмус Н. М., Ковальчук О. Д. та Усюк Т. В. взяли участь у Міжнародній науково-технічній конференції “Розвиток земельних відносин та організаційно-економічне, правове, технологічне забезпечення агропромислового комплексу України”, яка проходила на базі “Всеукраїнського науково-навчального консорціуму” в місті Вінниця.

Під час заходу наголосили, що земельна реформа в Україні має спрямовуватися на збереження українського села, розвиток сільських територій, створення робочих місць у сільській місцевості, забезпечення належних умов для розвитку малих і середніх господарств.

Реалізація даної мети передбачає вирішення наступних завдань: гарантування конституційного права власності на землю громадянам України та територіальним громадам; проведення інвентаризації земель за формами власності й суб’єктами господарювання; створення державного резервного фонду земель, який має становити не менше 10 % площі земель, що знаходяться у межах територіальної громади з чітким розподілом повноважень органів державної влади та органів місцевого самоврядування щодо управління ними; передача розпорядження землями за межами населених пунктів від Держгеокадастру та його територіальних органів до місцевих територіальних громад; розроблення й реалізація консолідованої, прийнятної для суспільства моделі розвитку земельних відносин.

 

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

Житомирський національний агроекологічний університет


Онлайн-опитування “Реформування освіти зсередини: точка зору представників освітянського середовища”

Анкета для учителів, адміністрації закладів середньої освіти

Анкета для науково-педагогічних працівників, адміністрації закладів вищої освіти

Детальніше...


Онлайн-опитування "Впровадження автономності українських закладів вищої освіти в контексті європейського досвіду університетської автономії" 

Детальніше...


Тест з охорони праці 

 


Анкети моніторингового дослідження студентів

Korolov.Kosmos.Zhitomir

Освітній портал ЖНАЕУ


Корисні посилання