За підсумками попереднього рецензування галузевою конкурсною комісією та захисту роботи у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Менеджмент» у 2016/2017 н. р. секція «Інноваційний та інвестиційний менеджмент» з науковою роботою «Родова садиба – інноваційно-інвестиційний підхід до управління зайнятістю на сільських територіях» студентка Житомирського національного агроекологічного університету Ващенко Антоніна Олександрівна визнана переможцем та отримала диплом ІІІ ступеня.

23 березня 2017 року на економічному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка, відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України №1266 від 2.10.2016 року, затвердженого базовим ВНЗ з проведення цього конкурсу.

З року в рік конкурс набирає обертів. Київський національний університет імені Тараса Шевченка приймав учасників конкурсу втретє, перейнявши естафету від Харківського економічного університету імені Семена Кузнеця. У 2015 р. було представлено 196 робіт, 2016 р. – 224, 2017 р. – 208. Університет поставив собі завданням розширити коло учасників для популяризації менеджменту як мистецтва управління серед молоді. Наступного року Міністерство освіти і науки України обере навчальний заклад для подальшого продовження традицій та розвитку менеджменту серед студентства.

До участі в конкурсі було представлено 208 робіт з усіх регіонів України. На підсумкову науково-практичну конференцію до Київського національного університету імені Тараса Шевченка було запрошено виконавців та керівників 53-х найкращих робіт (57 виконавців, з них 43 дівчини та 14 хлопців) з 18 вищих навчальних закладів. У фінальному відборі брали участь 49 конкурсантів. У Конкурсі брали участь як індивідуальні, так колективні роботи (два виконавці та/або два керівники).

Комісією відзначено, що Україна розквітне, бо молодь тягнеться до науки, інтелектуального розвитку, духовності, є активною з власною життєвою позиціє, схильна до об’єднання у позитивних починаннях. У роботах розкривались інноваційно-інвестиційні складові майбутнього країни та механізмів її розбудови. Члени журі вартими уваги вбачають розвиток органічного виробництва, поширення джерел відновлюваної енергії, зокрема впровадження у практику підприємств теплових колекторів, вітрових та сонячних електростанцій, методів безвідходної життєдіяльності, зокрема впровадження машин та механізмів без утворення відходів та очищення вихлопів транспортних засобів, родові садиби як інноваційно-інвестиційний підхід до управління зайнятістю на сільських територіях тощо.

Синергетичний ефект від наукової співпраці студентів та викладачів мав позитивні наслідки. Так, комісією було відзначено здобутки представника Житомирської наукової школи з менеджменту, зокрема фахівців Науково-інноваційного інституту економіки та агробізнесу. За підсумками попереднього рецензування галузевою конкурсною комісією та захисту роботи у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Менеджмент» у 2016/2017 н. р. секція «Інноваційний та інвестиційний менеджмент» з науковою роботою «Родова садиба – інноваційно-інвестиційний підхід до управління зайнятістю на сільських територіях» студентка Житомирського національного агроекологічного університету Ващенко Антоніна Олександрівна визнана переможцем та отримала диплом ІІІ ступеня.


 PIКК 

web прийом до аспірантури

 PIКК

 PIКК

Black Simple Technology Presentation

portal2020 pnu


 

Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання