23 березня 2017 року на економічному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка, відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України №1266 від 2.10.2016 року, затвердженого базовим ВНЗ з проведення цього конкурсу.

З року в рік конкурс набирає обертів. Київський національний університет імені Тараса Шевченка приймав учасників конкурсу втретє, перейнявши естафету від Харківського економічного університету імені Семена Кузнеця. У 2015 р. було представлено 196 робіт, 2016 р. – 224, 2017 р. – 208. Університет поставив собі завданням розширити коло учасників для популяризації менеджменту як мистецтва управління серед молоді. Наступного року Міністерство освіти і науки України обере навчальний заклад для подальшого продовження традицій та розвитку менеджменту серед студентства.

До участі в конкурсі було представлено 208 робіт з усіх регіонів України. На підсумкову науково-практичну конференцію до Київського національного університету імені Тараса Шевченка було запрошено виконавців та керівників 53-х найкращих робіт (57 виконавців, з них 43 дівчини та 14 хлопців) з 18 вищих навчальних закладів. У фінальному відборі брали участь 49 конкурсантів. У Конкурсі брали участь як індивідуальні, так колективні роботи (два виконавці та/або два керівники).

Комісією відзначено, що Україна розквітне, бо молодь тягнеться до науки, інтелектуального розвитку, духовності, є активною з власною життєвою позиціє, схильна до об’єднання у позитивних починаннях. У роботах розкривались інноваційно-інвестиційні складові майбутнього країни та механізмів її розбудови. Члени журі вартими уваги вбачають розвиток органічного виробництва, поширення джерел відновлюваної енергії, зокрема впровадження у практику підприємств теплових колекторів, вітрових та сонячних електростанцій, методів безвідходної життєдіяльності, зокрема впровадження машин та механізмів без утворення відходів та очищення вихлопів транспортних засобів, родові садиби як інноваційно-інвестиційний підхід до управління зайнятістю на сільських територіях тощо.

Синергетичний ефект від наукової співпраці студентів та викладачів мав позитивні наслідки. Так, комісією було відзначено здобутки представника Житомирської наукової школи з менеджменту, зокрема фахівців Науково-інноваційного інституту економіки та агробізнесу. За підсумками попереднього рецензування галузевою конкурсною комісією та захисту роботи у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Менеджмент» у 2016/2017 н. р. секція «Інноваційний та інвестиційний менеджмент» з науковою роботою «Родова садиба – інноваційно-інвестиційний підхід до управління зайнятістю на сільських територіях» студентка Житомирського національного агроекологічного університету Ващенко Антоніна Олександрівна визнана переможцем та отримала диплом ІІІ ступеня.

Сварог

Баннер Міністерство освіти і науки
України

Баннер Міністерство аграрної політики та продовольства україни