30 листопада 2016 року о 14:00 актова зала

РОЗШИРЕНЕ  ЗАСІДАННЯ   ВЧЕНОЇ   РАДИ  ЗА УЧАСТІ ЗАВІДУВАЧІВ  КАФЕДР

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ:

1. Результати моніторингу науково-методичного забезпечення якості освіти в університеті. Доповідає Андрійчук В. Ф. – директор центру якості освіти, підвищення кваліфікації та перепідготовки.
  2. Затвердження Правил прийому до університету у 2017 р. Доповідає Вербельчук С. П. – відповідальний секретар приймальної комісії.
  3. Проведення Всеукраїнського конкурсу наукових студентських робіт. Доповідає Романчук Л. Д. – проректор з наукової роботи та інноваційного розвитку.
  4. Про роботу університету в міжсесійний період 2016–2017 навчального року. Доповідають: Цаль-Цалко Ю. С. – проректор з навчальної роботи; Демяненко Ю. В. – проректор з питань економічного розвитку та безпеки.
  5. Різне.

Сварог

Баннер Міністерство освіти і науки
України