23 грудня 2015 року 12:00

РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ

ЗА УЧАСТЮ ЗАВІДУВАЧІВ КАФЕДР, КЕРІВНИКІВ СТРУКТУРНИХ ПІДРОЗДІЛІВ

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ:

1. Про фінансовий стан університету у 2015 р. та перспективи його поліпшення. Доповідає Хрус С. С. – головний бухгалтер.
  2. Про роботу університету в міжсесійний період 2015-2016 навчального року. Доповідають: Цаль-Цалко Ю. С. – перший проректор, проректор з навчальної роботи, Демяненко Ю. В. – проректор з питань економічного розвитку та безпеки.
  3. Затвердження звітів докторантів університету про виконання індивідуальних планів за 2015 р. Доповідають докторанти університету: Віленчук О. М., Гуральська С. В., Дунаєвська О. Ф., Ковальчук О. Д., Литвинчук І. Л., Николюк О. М., Савченко Р. О.
  4. Бібліометричні показники та наукометричні профілі науковців університету. Доповідає Ігнатюк М. В. – директор наукової бібліотеки.
  5. Різне.

web прийом до аспірантури