Цьогоріч заняття з основ академічного письма та дотримання академічної доброчесності, що вже традиційно проводяться працівниками бібліотеки, розпочалися 4 лютого із зустрічі зі студентами спеціальності 292 «Міжнародні економічні відносини».

Студентів, насамперед, цікавили вимоги до написання наукових робіт, способи запобігання плагіату та дотримання принципів академічної доброчесності під час написання випускових робіт. Виникали питання і щодо особливостей процедури перевірки робіт на наявність академічного плагіату, що здійснюється в університеті. Під час заняття виявилося, що найбільшою складністю у підготовці та написанні наукових робіт є досягнення значного рівня оригінальності роботи. Тож заступник директора бібліотеки Наталія Завадська поділилася зі студентами простими лайфхаками щодо створення оригінальної роботи з дотриманням академічної доброчесності.

З питань замовлення занять для студентів звертайтеся до відповідального за ваш факультет бібліотекаря.

web прийом до аспірантури

гиф економика конкурс