Зовсім юні житомиряни разом із батьками, школярі та молодь відвідали 28 жовтня науковий пікнік «ScientificFun», що проводили на базі Житомирського національного агроекологічного університету.

 

Подібні заходи вже кілька років поспіль проходять по всій Україні, а в Житомирі цьогоріч лишень стартували.

Гасло проекту, який відбувся за підтримки  Міністерства сім’ї молоді та спорту України та Житомирської міської ради, – «Від Наукових Пікніків до Центру Науки».

«Ми дуже раді, що Житомирський національний агроекологічний університет став своєрідним майданчиком для реалізації такого цікавого та корисного проекту. Безумовно, тут є на що подивитися, чому навчитися, а головне – зацікавити дітей. Фізика, хімія, біологія, комп’ютерні науки та багато інших сфер розкриваються у дуже доступній формі. деколи навіть у ігровій, – відзначив під час відкриття наукового пікніку ректор ЖНАЕУ Олег Скидан. – Дякуємо організаторам та партнерам заходу за те, що дали можливість бути причетними до гарної справи, а усім учасникам бажаю неймовірних вражень, експериментуйте, пізнавайте світ, розкривайте себе і обов’язково приходьте навчатися у наш університет».

Для відвідувачів у ЖНАЕУ протягом кількох годин працювало 24 локації, де можна було ознайомитися із різними виставками, експозиціями, розробками, експериментами, винаходами, презентаціями,  створити щось власними руками та випробувати це, зіграти на музичних інструментах. Крім цього, для тих, хто взяв участь у фотоквесті, були передбачені подарунки.

 «Ми прагнемо створити  місце для всебічного розвитку молоді та зацікавлення наукою, а даний захід сприяє створенню сприятливого середовища для забезпечення зайнятості молоді, оскільки зростає популярність природничих професій, зокрема наукової сфери в цілому, – пояснює одна з організаторів «ScientificFun» Оксана Трибун. – Наші експериментатори, а це молоді і деколи зовсім юні спеціалісти, науковці, ентузіасти, які діляться своїми знаннями з присутніми, розказують про складні речі просто,  наглядно демонструють їх. На пікніках не подаємо теорію, а захоплюємо, розважаємо, розкриваємо таємниці. Показуємо, що наука буквально усюди навколо нас».

Свої досягнення представили й факультети Житомирського національного агроекологічного університету. Приміром, усі охочі могли не лише відвідати локацію ветеринарного факультету, а й безпосередньо побувати у анатомічному музеї, навчально-науково-виробничій клініці ветмедицини, на кафедрі анатомії та гістології, внутрішніх хвороб тварин та фізіології, акушерства та хірургії,  у лабораторії кінології тощо.

Бібліотекарі ЖНАЕУ презентували дітлахам технологію штрихового кодування бібліотечного фонду за допомогою ручного маркиратора ANSER U2 Mobile, який дозволяє друкувати штриховий код прямо на сторінках книг, журналів, газет.

Крім цього, відвідувачі наукового пікніку в ЖНАЕУ могли оглянути виставку метеликів та комах, спостерігати за роботою бджіл, роздивитися організми під мікроскопом, взяти участь у різних експериментах та аналізі рослин. Все це та багато іншого для них організували викладачі та студенти агроуніверситету.

 Учасники «ScientificFun» також отримали роздаткові матеріали про факультети і спеціальності, переваги, можливості та перспективи навчання у ЖНАЕУ.  

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету


 PIКК

 

web прийом до аспірантури

 

 PIКК

гиф економика конкурс

Калькулятор 1920х1080

 PIКК

Black Simple Technology Presentation

portal2020 pnu


 

Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання