Студенти ІІІ курсу факультету обліку та фінансів спеціальності "Облік і оподаткування"  Поліського національного університету Дар'я Борисенко і Наталія Торовіна  здобули перемогу на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності "Економічна аналітика та статистика".

Їх наукова робота була представлена в Київському національному університеті ім. Т. Шевченка та  високо оцінена комісією журі і нагороджена дипломом II ступеня.  Науковий керівник –  доцент кафедри аналізу і статистики ім. І.В. Поповича  Поліського національного університету Чугаєвська С. В.

Студентки  підготували наукову роботу   "Трудова міграція в Україні", в рамках якої дослідили сучасний стан міграційних процесів, а також організували та провели анкетування сільського населення,  мета якого – виявлення основних проблем працевлаштування  у сільській місцевості і шляхів їх вирішення. Крім цього, вони  виконали статистичний аналіз проведеного анкетування.

Пресслужба Поліського національного університету