На базі Харківського національного аграрного університету ім. В.В. Докучаєва 11 березня   відбулося засідання галузевої конкурсної комісії І етапу II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Лісове господарство».

До оргкомітету було надіслано 20 наукових робіт із 12  вітчизняних закладів вищої освіти.

На підставі аналізу отриманих рецензій (на конкурсні роботи) галузева конкурсна комісія вирішила запросити на ІІ етап II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у 2019/20 н.р. зі спеціальності «Лісове господарство» для очного захисту своїх робіт у формі науково-практичної конференції  5 студентів.

Зокрема, у числі кращих й наукова робота студента факультету лісового господарства Поліського національного університету Зінкевича Романа, який отримав 166 балів.

Захист студентських наукових робіт, куди й запрошений студент Поліського національного університету,  відбудеться 15–16 квітня на науково-практичній конференції ХНАУ ім. В.В. Докучаєва.

До слова,  у 2018 році Зінкевич Роман здобув першість у  цьому конкурсі.

Пресслужба Поліського національного університету