Інспектори Житомирського рибоохоронного патруля на чолі з керівником Олександром Гонтаром  23 листопада ознайомили студентів   факультету екології і права Житомирського національного агроекологічного університету із роботою патруля, розказали про правила рибальства, відповідальність за їх порушення, основні принципи роботи патруля.

Крім цього, приводили безліч цікавих і повчальних прикладів, які трапилися під час проведення рибоохоронних заходів, показували фото та відео із затримання браконьєрів.

Студентам ЖНАЕУ  роз’яснили, що таке нерест та зимувальні ями, продемонстрували дозволені та заборонені знаряддя лову, розказали принцип їхньої дії.

Студенти, які здобувають освіту за спеціальностями «Водні біоресурси та аквакультура», «Екологія», «Право», «Науки про Землю» і «Технології захисту навколишнього середовища», із задоволенням слухали працівників рибоохороного патруля, оскільки під час занять вивчають такі дисципліни, як «Рибоохоронне право», «Водний кодекс України».

Вони цікавились, яка сума штрафів передбачається за те чи інше порушення правил рибальства, яким чином вони можуть повідомити патруль про виявлене на водоймі порушення.

Особлива увага, як завжди, дісталася продемонстрованим знаряддям лову.
Завідувач кафедри біоресурсів, аквакультури та природничих наук Микола Світельський   наголосив, що між Житомирським рибоохоронним патрулем та ЖНАЕУ в рамках договору про співпрацю проводяться екологічні акції та виїзні практичні заняття.

Інспектори патруля навчають сьогоднішніх студентів, а в майбутньому – працівників галузі рибництва і рибоохорони України.

Житомирський національний агроекологічний університет