23  листопада на базі факультету лісового господарства ЖНАЕУ була проведена V Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, магістрів, аспірантів і молодих вчених «Ліс, наука, молодь».

Участь у конференції взяли понад 130 учасників із 14 навчальних закладів та наукових установ України.

На  засіданнях були представлені дуже цікаві доповіді різних напрямків галузей лісового та садово-паркового господарства. Не обійшли уваги присутніх доповіді по лісозахисту, декоративному розсадництву, санітарно-оздоровчих заходах, збереженню лісового біорізноманіття. Усі доповіді викликали цікавість як у студентів, так і молодих вчених, про що свідчить велика кількість заданих запитань. Дуже яскравими видалися також доповіді по тематиці садово-паркового господарства, які презентували студенти Національного лісотехнічного університету (НЛТУ, м. Львів), а також наукові роботи по пов’язані із екологією лісу та лісовідновленням, що були представлені студентами нашого університету та Житомирського агротехнічного коледжу (ЖАТК).

Окрема подяка представникам делегацій: НЛТУ  –   доценту кафедри ландшафтної архітектури, садово-паркового господарства та урбоекології І.В. Шукелю, ЖАТК – доценту В.Б. Левченку.

В рамках конференції був проведений І етап Всеукраїнського студентського конкурсу наукових робіт за напрямком «Лісове і садово-паркове господарство». В результаті підведення підсумків членами галузевої комісії було вирішено нагородити дипломом І ступеня Соловенюк Анну, ІІ ступеня – Мєркушеву Лілію та Каприцю Марину. Решті студентам-конкурсантам були вручені дипломи ІІІ ступеня.

Корисні посилання