На засіданні кафедри правознавства 29 жовтня обговорили звіт «Юридичної клініки» Житомирського національного агроекологічного університету.

Нагадаємо, що «Юридична клініка» є структурним підрозділом кафедри правознавства ЖНАЕУ. Учасниками клініки є три викладачі-куратори та 20 студентів. Головними завданнями клініки є надання безоплатної первинної правової допомоги.

Наразі учасниками клініки надано більше 50 консультацій з різних галузей права. Учасники клініки беруть активну участь у правоосвітніх заходах, зокрема, неодноразово виступали у школі агентів кліматичних змін з актуальними правничими питаннями.

«Юридичною клінікою» ЖНАЕУ подано заяву та отримано попередню згоду на вступ до Асоціації юридичних клінік України. Учасники клініки беруть участь у правничих школах, що організовуються Асоціацією, та інших заходах. Крім цього, 19 студентів успішно пройшли виробничу практику в «Юридичній клініці» ЖНАЕУ. Юристи-практики регулярно проводять тренінги для учасників клініки з проблемних юридичних питань.

Пресслужба Житомирського національного агроекологічного університету


 PIКК

 

web прийом до аспірантури

 

 PIКК

гиф економика конкурс

Калькулятор 1920х1080

 PIКК

Black Simple Technology Presentation

portal2020 pnu


 

Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання