На засіданні кафедри правознавства 29 жовтня обговорили звіт «Юридичної клініки» Житомирського національного агроекологічного університету.

Нагадаємо, що «Юридична клініка» є структурним підрозділом кафедри правознавства ЖНАЕУ. Учасниками клініки є три викладачі-куратори та 20 студентів. Головними завданнями клініки є надання безоплатної первинної правової допомоги.

Наразі учасниками клініки надано більше 50 консультацій з різних галузей права. Учасники клініки беруть активну участь у правоосвітніх заходах, зокрема, неодноразово виступали у школі агентів кліматичних змін з актуальними правничими питаннями.

«Юридичною клінікою» ЖНАЕУ подано заяву та отримано попередню згоду на вступ до Асоціації юридичних клінік України. Учасники клініки беруть участь у правничих школах, що організовуються Асоціацією, та інших заходах. Крім цього, 19 студентів успішно пройшли виробничу практику в «Юридичній клініці» ЖНАЕУ. Юристи-практики регулярно проводять тренінги для учасників клініки з проблемних юридичних питань.

Пресслужба Житомирського національного агроекологічного університету