Шановні науковці! Запрошуємо Вас взяти участь у вебінарах про можливості ресурcів та інструментів на платформі Web of Science. Доповідач к.б.н. Тихонкова Ірина – фахівець з аналітичних ресурсів компанії Clarivate Analytics. Слухачі, що переглянуть інформацію тривалістю понад 90% часу кожного з вебінарів, отримають сертифікати учасника. Під час реєстрації вказуйте одну і ту ж електронну пошту.

11 жовтня

Тема: Хижацьки видання: розпізнати та уникнути

Тези: основні типи хижацьких видань; на що варто звернути увагу під час підбору видання; перевірка індексації видання у Web of Science Core Collection; відповіді на питання.

Реєстрація:

10:15–11:15, https://bit.ly/3zpFYnl

16:15–17:15, https://bit.ly/3lGpa6F

 

12 жовтня

Тема: Підбір видання та оформлення матеріалів для публікації

Тези: технічні та наукові критерії якості наукового видання; ISSN, doi, impact factor; як порівняти видання та обрати краще для публікації ваших досліджень; публікаційний процес; оформлення публікації; референс-менеджер EndNote, бізнес-моделі видання та як друкуватися безкоштовно, види рецензування, розповсюдження публікації, чи можна розмістити повний текст на своєму сайті; як перевірити, чи індексується видання у Web of Science; відповіді на питання.

Реєстрація:

10:15–11:15, https://bit.ly/3lA8fm4

16:15–17:15, https://bit.ly/3ExNtw9

 

13 жовтня

Тема: Типи пошуку в Web of Science Core Collection

Тези: чотири типи пошуку на платформі Web of Science: документи, розширений пошук, у пристатейній бібліографії та за автором; алгоритми пошуку, синтаксис пошукових запитів, найчастіші помилки користувачів; уточнення, аналіз та збереження отриманих даних; відповіді на питання.

Реєстрація:

10:15–11:15, https://bit.ly/3hOGJAy

16:15–17:15, https://bit.ly/3EC0HrZ

 

14 жовтня

Тема: Можливості аналітичного інструменту InCites

Тези: можливості аналітичного інструменту InCites для наукових установ України; які дані використовуються, які показники розраховуються, що таке CNCI, на що звертати увагу під час аналізу здобутків установи, як порівняти ЗВО за здобутками у певній галузі; яка установа більш ефективна в певній галузі; як проаналізувати сукупність документів за певною темою; преінстальовані автоматичні звіти та результати з урахуванням запитів користувача; відповіді на питання.

Реєстрація:

10:15–11:15, https://bit.ly/3nOrVp4

16:15–17:15, https://bit.ly/3hYu3FX

 

Протягом року запрошуємо Вас взяти участь у щомісячній серії «Clarivate науковцям, або місце зустрічі змінити не можна». Кожного другого четверга місяця о 16:15 гарантовано буде проводитися вебінар українською. Реєстрація на всі вебінари відкрита, теми будуть оголошуватися за місяць.

11 листопада, https://bit.ly/35u3DGW

09 грудня, https://bit.ly/38v8WrB

Корисні посилання