Шановні науковці! Запрошуємо вас взяти участь у вебінарах про можливості ресурcів та інструментів на платформі Web of Science. Доповідач к.б.н. Тихонкова Ірина – фахівець з аналітичних ресурсів компанії Clarivate Analytics. Слухачі, що переглянуть інформацію тривалістю понад 90% часу кожного з вебінарів, отримають сертифікати учасника. Під час реєстрації вказуйте одну і ту ж електронну пошту.

8 вересня

Тема: Відбір видань до Web of Science Core Collection: критерії якості, процедура оцінювання

Тези: функції журналу; роль, права та обов’язки авторів, рецензентів, членів редколегії; пошук рецензентів; склад редколегії; технічні, наукові критерії якості та обов’язкові елементи наукових видань: сайт, ISSN, doi; визначення цитувань видання, якщо воно не індексується у Web of Science Core Collection; на які видання слід рівнятися, що можна запозичити для розвитку власного; процедура подачі видання до Web of Science Core Collection, критерії, за якими проходить відбір; відповіді на питання.

Реєстрація:

10:15–11:15, https://bit.ly/2F8yZc3

16:15–17:15, https://bit.ly/3fJ1w4i

 

9 вересня

Тема: Web of Science Core Collection для наукової роботи

Тези: реєстрація на платформі; можливості кабінету користувача; продовження роумінгового доступу; характеристики бази Web of Science Core Collection; алгоритм пошуку та аналіз літератури у Web of Science Core Collection: оператори пошуку, символи скорочення та заміни; Отримані результати: кількість, типи документів, розподіл по роках, отримані цитування, самоцитування, h-index; визначення ключових установ, науковців, країн, що виконують роботи за певною темою, організацій, що фінансували аналогічні дослідження; збереження історій пошуку та результатів, налаштування автоматичних повідомлень про появу нових документів чи цитувань; використання Web of Science в освітньому процесі; відповіді на питання.

Реєстрація:

10:15–11:15, https://bit.ly/31AramT

13:15–14:15, https://bit.ly/3fEyEdz

15:30–16:30, https://bit.ly/31C2I4y

 

10 вересня

Тема: Публікаційна стратегія науковця

Тези: Що дає науковцю публікація в міжнародному виданні? Як обрати видання для публікації? Скільки коштує? Де опублікуватися безкоштовно? В яких журналах більше статей за моєю темою за останні роки? Як зберегти перелік таких видань? Що таке високоцитована робота? Чи є обмеження за кількістю авторів, установ, посилань у переліку літератури? Як швидко статтю прорецензують і надрукують? Структура статті, правила оформлення. Як швидко і без помилок оформити публікацію за форматом видання? Що можна/не можна робити зі статтею після публікації? Перевірка індексації видання у Web of Science Core Collection. Авторські профілі. Відповіді на питання.

Реєстрація:

10:15–11:15, https://bit.ly/2DsG1YN

13:15–14:15, https://bit.ly/2XGL6TS

16:15–17:15, https://bit.ly/31wTEy4

 

11 вересня

Тема: Можливості аналітичного інструменту InCites

Тези: оглядовий вебінар з можливостей аналітичного інструменту InCites для наукових установ України; які дані використовуються, які показники розраховуються, що таке CNCI, на що звертати увагу під час аналізу здобутків установи, як порівняти ЗВО за здобутками у певній галузі; яка установа більш ефективна у певній галузі; як проаналізувати сукупність документів за певною темою; проінстальовані автоматичні звіти та результати з урахуванням запитів користувача; відповіді на питання.

Реєстрація:

10:15–11:15, https://bit.ly/31wTg2o

16:15–17:15, https://bit.ly/33IWzGE

 

Процедура участі: необхідна попередня реєстрація. Ви отримаєте лист із гіперпосиланням, за яким необхідно перейти за 10 хвилин до початку вебінару. Завантажиться програма Webex, буде налаштовано звук. Подбайте, щоб комп’ютер був обладнаний колонками або була можливість трансляції звуку. Зважайте, що Webex більше не підтримує операційну систему Windows ХР.

Корисні посилання