Шановні науковці! Запрошуємо вас взяти участь у вебінарах про можливості ресурcів та інструментів на платформі Web of Science. Доповідач к.б.н. Тихонкова Ірина – фахівець з аналітичних ресурсів компанії Clarivate Analytics. Слухачі, що переглянуть інформацію тривалістю понад 90% часу кожного з вебінарів, отримають сертифікати учасника. Під час реєстрації вказуйте одну і ту ж електронну пошту.

Трансляція відповідного вебінару щодня о 13:13–14:14 у Youtube https://www.youtube.com/channel/UCSMJ679M7c78lYA5eu41jYg, форма для отримання презентацій https://forms.gle/DCBKw5qPsEaqKcVK7.

11 травня

Тема: Нові можливості нового інтерфейсу Web of Science Core Collection

Тези: пошук за певною темою; символи скорочення та заміни, оператори пошуку; редагування запиту; аналіз отриманих джерел; збереження результатів та історії пошуку; сповіщення про появу цитувань робіт або нових документів за темою; формування списку відмічених публікацій; відповіді на питання.

Реєстрація:

10:15, https://bit.ly/2S5f0Bv

16:15, https://bit.ly/3gGxsug

 

12 травня

Тема: Оцінка публікаційної активності організації за допомогою WoS та InCites

Тези: оцінка публікаційної діяльності організації; створення й експорт у певному форматі списку публікацій організації; роботи, що приєднуються або не приєднуються до профілю організації; створення профілю організації та його підтримка в актуальному стані; пошук найбільш оптимальних організацій-партнерів для виконання проєкту; відповіді на питання.

Реєстрація:

10:15, https://bit.ly/3tSQOAc

16:15, https://bit.ly/3vyQmrx

 

13 травня

Тема: Пристатейна література: доступні скарби Web of Science

Тези: аналіз пристатейної літератури: де, коли, ким цитувалися роботи, що опубліковані у виданнях, які проіндексовані або не проіндексовані у Web of Science; вплив певної роботи на розвиток наукового напряму; цитування певного видання у журналах, що індексуються у Web of Science Core Collection; робота зі звітами з цитування та пов'язаними записами; налаштування повідомлення про цитування; відповіді на питання.

Реєстрація:

10:15, https://bit.ly/2PuNLiU

16:15, https://bit.ly/3nvThwy

 

14 травня

Тема: Підбір видання для публікації (вебінар у формі відповіді на часті запитання)

Тези: що дає науковцю публікація в міжнародному виданні; як обрати видання для публікації; скільки коштує публікація; де опублікуватися безкоштовно; в яких журналах більше статей за певною темою за останні роки; як зберегти перелік таких видань; що таке високоцитована робота; чи є обмеження за кількістю авторів, установ, посилань у переліку літератури; як швидко статтю прорецензують і надрукують; яка структура статті, правила оформлення; як швидко і без помилок оформити публікацію за форматом видання; що можна / не можна робити зі статтею після публікації; перевірка індексації видання у Web of Science Core Collection; відповіді на питання.

Реєстрація:

10:15, https://bit.ly/3xrnRgX

16:15, https://bit.ly/2RWX9fS

 

Протягом року запрошуємо вас взяти участь у щомісячній серії «Clarivate науковцям, або місце зустрічі змінити не можна». Кожного другого четверга місяця о 16:15 гарантовано буде проводитися вебінар українською. Реєстрація на всі вебінари відкрита, теми будуть оголошуватися за місяць.

10 червня, https://bit.ly/38rG7fH

08 липня, https://bit.ly/35qVseq

12 серпня, https://bit.ly/3i71ZQU

09 вересня, https://bit.ly/2Xt9F6w

14 жовтня, https://bit.ly/3hYu3FX

11 листопада, https://bit.ly/35u3DGW

09 грудня, https://bit.ly/38v8WrB

Корисні посилання