Шановні науковці! Запрошуємо вас взяти участь у вебінарах про можливості ресурcів та інструментів на платформі Web of Science. Доповідач к.б.н. Тихонкова Ірина – фахівець з аналітичних ресурсів компанії Clarivate Analytics. Слухачі, що переглянуть інформацію тривалістю понад 90% часу кожного з вебінарів, отримають сертифікати учасника. Під час реєстрації вказуйте одну і ту ж електронну пошту.

9 лютого

Тема: Авторські профілі науковця: бонус чи тягар

Тези: презентація здобутків науковця; складнощі, що можуть виникнути під час пошуку робіт автора; індекс Гірша; як вплинути на цитованість роботи; авторські профілі Publons|ResearcherID, ORCID, ResearchGate, Google Scholar: створення, наповнення, підтримка, коректне застосування; відповіді на питання.

Реєстрація:

10:15–11:15, https://bit.ly/2M0Dk4L

16:15–17:15, https://bit.ly/2LQOHfH

 

10 лютого

Тема: Можливості та функції референс-менеджера EndNote

Тези: можливості та функції EndNote; створення, наповнення та впорядкування власної колекції статей; імпорт публікацій з Web of Science, онлайн-бібліотек, пошукових систем і сайту видання, створення запису власноруч; структура статті; формати пристатейної літератури; оформлення рукописів за форматом журналу; експорт даних з EndNote; створення звітів; відповіді на питання.

Реєстрація:

10:15–11:15, https://bit.ly/3qLeXqw

16:15–17:15, https://bit.ly/3t0Ht9J

 

11 лютого

Тема: Розширений пошук в новому інтерфейсі

Тези: функції нового інтерфейсу Web of Science; розширений пошук; аналіз, збереження, корегування отриманих даних; створення і збереження звітів; відповіді на питання.

Реєстрація:

10:15–11:15, https://bit.ly/2Yds6w4

*16:15–17:15, https://bit.ly/3boXLTb

*– в рамках щомісячних вебінарів кожного другого четверга серії «Clarivate науковцям або місце зустрічі змінити не можна».

 

12 лютого

Тема: Відкритий доступ та план S

Тези: відкритий доступ; оприлюднення та розповсюдження результатів досліджень; план S; про можливості та виклики відкритого доступу; журнали відкритого доступу та вартість публікації; відповіді на питання.

Реєстрація:

10:15–11:15, https://bit.ly/2Y9L3zV

16:15–17:15, https://bit.ly/2YbGhlq

 

Процедура участі: необхідна попередня реєстрація. Ви отримаєте лист із гіперпосиланням, за яким необхідно перейти за 10 хвилин до початку вебінару. Завантажиться програма Webex, буде налаштовано звук. Подбайте, щоб комп’ютер був обладнаний колонками або була можливість трансляції звуку.

 

Корисні посилання