Шановні науковці! Запрошуємо вас взяти участь у вебінарах про можливості ресурcів та інструментів на платформі Web of Science. Доповідач к.б.н. Тихонкова Ірина – фахівець з аналітичних ресурсів компанії Clarivate Analytics. Слухачі, що переглянуть інформацію тривалістю понад 90% часу кожного з вебінарів, отримають сертифікати учасника. Під час реєстрації вказуйте одну і ту ж електронну пошту.

4 листопада, 16:15–17:15

Тема: Профіль установи у Web of Science: створення, корегування, використання

Тези: складнощі, які можуть виникнути з ідентифікацією та коректною оцінкою публікаційної діяльності установи; масштаб втрат: що може бути, на що і як це може вплинути; функції профілю установи; документи, що можуть (не) бути представлені у профілі; додавання чи видалення зайвих публікацій; що робити, якщо назва установи змінилася; показники, які можна розрахувати у Web of Science Core Collection та InCites; створення переліку документів певної установи, за певні роки, у певному форматі; відповіді на питання.

Реєстрація: https://bit.ly/31FPdSr

 

11 листопада, 16:15–17:15

Тема: Публікаційна стратегія науковця

Тези: Що дає науковцю публікація в міжнародному виданні? Як обрати видання для публікації? Скільки коштує? Де опублікуватися безкоштовно? В яких журналах більше статей за моєю темою за останні роки? Як зберегти перелік таких видань? Що таке високоцитована робота? Чи є обмеження за кількістю авторів, установ, посилань у переліку літератури? Як швидко статтю прорецензують і надрукують? Структура статті, правила оформлення. Як швидко і без помилок оформити публікацію за форматом видання? Що можна/не можна робити зі статтею після публікації? Перевірка індексації видання у Web of Science Core Collection. Відповіді на питання з реєстраційних анкет.

Реєстрація: https://bit.ly/2ToQGYH

 

Процедура участі: необхідна попередня реєстрація. Ви отримаєте лист із гіперпосиланням, за яким необхідно перейти за 10 хвилин до початку вебінару. Завантажиться програма Webex, буде налаштовано звук. Подбайте, щоб комп’ютер був обладнаний колонками або була можливість трансляції звуку. Зважайте, що Webex більше не підтримує операційну систему Windows ХР.


 PIКК

гиф економика конкурс

Калькулятор 1920х1080

 PIКК

Black Simple Technology Presentation

portal2020 pnu


Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання