(вебінари, листопад 2019 р.)

Шановні науковці, запрошуємо Вас взяти участь у вебінарах про можливості ресурcів та інструментів на платформі Web of Science. Отримати сертифікат учасника можна, прослухавши не менше 90% інформації кожного з трьох вебінарів обраної серії. Відповіді на запитання, залишені під час реєстрації, буде надано протягом відповідного вебінару. Початок вебінарів о 16:15, тривалість – 1 година. Доповідач к.б.н. Тихонкова Ірина – фахівець з аналітичних ресурсів компанії Clarivate Analytics.

 

26 листопада

Тема: Пошук і аналіз наукової літератури на платформі Web of Science

Тези: бази даних на платформі Web of Science; принцип відбору та індексації матеріалів; алгоритм пошуку літератури за темою досліджень; використання операторів пошуку, символів скорочення та заміни, панелі уточнення результатів; визначення лідерів галузі, основних та безкоштовних видань, а також видань відкритого доступу; визначення грантів, якими підтримувалися дослідження; аналіз та збереження отриманих даних; можливості EndNote on-line для створення колекції статей вченого.

Реєстрація:

http://bit.ly/2oJyhKv

 

27 листопада

Тема: Публікаційна стратегія науковця

Тези: типи публікацій; світ наукових журналів; показники якісного наукового видання: технічні та наукові; публікаційний процес; підбір видання для публікації; бізнес-моделі видань; оформлення публікації за форматом обраного видання; маркери хижацьких видань та перевірка індексації видання у Web of Science; оновлений Master Journal List та його можливості; авторські профілі Publons|ResearcherID, ORCID, ResearchGate: можливості, створення, використання.

Реєстрація:

http://bit.ly/2PKSmuW

 

28 листопада

Тема: Наукова діяльність установи

Тези: пошук та аналіз публікацій установи на платформі Web of Science; основні наукометричні показники; порівняння ефективності співпраці за допомогою InCites; складнощі, що виникають під час пошуку здобутків установи, причини та наслідки; підготовка матеріалів для створення та корегування об’єднаного профілю установи Organization-enhanced profile.

Реєстрація:

http://bit.ly/325ptw4

 

Процедура участі: необхідна попередня реєстрація. Ви отримаєте лист із гіперпосиланням, за яким необхідно перейти за 5–10 хвилин до початку вебінару. Завантажиться програма Webex, буде налаштовано звук. Подбайте, щоб комп’ютер був обладнаний колонками або була можливість трансляції звуку. Зважайте, що Webex більше не підтримує операційну систему Windows ХР.

Корисні посилання