Керівник Національного центру управління та випробувань космічних засобів Державного космічного агентства України Володимир Присяжний вручив ректору Житомирського національного агроекологічного університету Олегу Скидану відзнаку «Нагрудний знак М. К. Янгеля».

Нагадаємо, що  Житомирський національний агроекологічний університет активно нарощує темпи розвитку співпраці у сфері космічної діяльності. Зокрема, з початку цього року було досягнуто низку домовленостей  щодо  співробітництва:

  • у сфері розробки та випробування передавальної апаратури, антенних систем з різним діаметром дзеркал для наземних супутникових станцій з Тернопільським державним науково-технічним підприємством «Промінь»;
  • у сфері розробки та випробування електро- і радіовимірювальної апаратури, пристроїв для інформаційно-комунікаційних технологій, засобів моніторингу наземних об'єктів і контролю навколишнього середовища, деталей і вузлів механічного та каркасно-штампувального виробництва, застосування безпілотного авіаційного комплексу "SPECTATOR" для аграрного сектора з  ВАТ «Меридіан» ім. С. П. Корольова;
  • у сфері космічної, наукової і науково-технічної діяльності з Національним центром управління та випробувань космічних засобів.

Крім цього, на базі ЖНАЕУ  запустили Регіональний космічний центр «Полісся» та інжинірингову школу, а  25 січня  в навчальному закладі  вперше  відбувся  форум  «Космічні технології для агробізнесу». У червні пройде Національний форум «Корольов. Космос. Житомир».

Довідково:  Відзнака Національного космічного агентства  України   "Нагрудний знак М.К. Янгеля"  запроваджена для вшанування працівників на підприємствах,  установах та організаціях космічної галузі України  за наступне:-       значні успіхи та вагомі  досягнення  у  розвитку  вітчизняної  науки та створенні новітньої техніки, розробленні і впровадженні у  виробництво сучасних наукоємних технологій;-       високі результати  у  вирішенні  складних  наукових  проблем,  направлених на розвиток космічної галузі;-        активну участь   у   фундаментальних  дослідженнях  у  галузі  освоєння та використання космічного простору;-       розробку науково-методичних  програм підготовки та проведення  випробувань ракетно-космічної техніки;-       особистий творчий   внесок   в   реалізацію   вітчизняних  та  міжнародних космічних проектів і програм;     - значний внесок  у підготовку кадрів,  активну діяльність щодо пропаганди історії та досягнень космічної галузі.  

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного унівесритету

 

Корисні посилання