У Житомирському національному агроекологічному університеті  23 листопада відбулася   зустріч ректора Олега Скидана і представників Української асоціації молодих фермерів з Marlene Spanger – доктором наук, професором кафедри культури та глобальних досліджень Aalborg University (Данія) та Аллою Навроцькою – представником Об’єднаної федерації датських робітників (3F, Данія).

Зокрема, вони обговорили  питання, серед яких –  значення міжнародних програм стажування для аграрної молоді, навчальних закладів та аграрних підприємств України. можливості спільної реалізації низки науково-дослідних та прикладних проектів у сфері індивідуальної мобільності студентів та викладачів, а також спільна участь у грантових проектах тощо.