Житомирський національний агроекологічний університет 23 травня відвідали випускники закладів освіти Довбиської ОТГ.

З майбутніми абітурієнтами особисто зустрівся ректор ЖНАЕУ Олег Скидан, презентувавши видання, яке було підготовлене до 95-річчя навчального закладу.

 Зокрема, там йдеться про історію становлення  аграрного закладу освіти, його сьогодення, пріоритетні напрямки розвитку, здобутки тощо.

 Нині ЖНАЕУ – один з найбільших ВНЗ Житомирщини. Він об’єднує 8 факультетів та 26 спеціальностей, тут здобувають освіту більше 7 тисяч студентів з усіх куточків області та сусідніх регіонів. Університет співпрацює із вітчизняними підприємствами та компаніями, має партнерів за кордоном, бере участь у реалізації міжнародних проектів. Щорічно студенти ЖНАЕУ можуть проходити практику та стажування у понад 10 країнах світу. 

Ректор нагадав, що лише протягом останнього року в агроуніверситеті з’явилися такі нові спеціальності - Міжнародні економічні відносини», «Садівництво та виноградарство», «Водні ресурси та аквакультура», «Комп’ютерні науки», інші. Також у ЖНАЕУ активно займаються науковою роботою, облаштуванням лабораторій та покращенням матеріально-технічної бази.

Під час візиту випускникам провели екскурсію Житомирським національним агроекологічним університетом та запросили використати свій шанс під час вступної кампанії-2018.

 

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

Житомирський національний агроекологічний університет


Онлайн-опитування “Реформування освіти зсередини: точка зору представників освітянського середовища”

Анкета для учителів, адміністрації закладів середньої освіти

Анкета для науково-педагогічних працівників, адміністрації закладів вищої освіти

Детальніше...


Онлайн-опитування "Впровадження автономності українських закладів вищої освіти в контексті європейського досвіду університетської автономії" 

Детальніше...


Тест з охорони праці 

 


Анкети моніторингового дослідження студентів

Korolov.Kosmos.Zhitomir

Освітній портал ЖНАЕУ


Корисні посилання