Освітяни Черняхівського району 31 жовтня завітали на зустріч у Житомирський національний агроекологічний університет, де ознайомилися з діяльністю ВНЗ, що вже більше 95 років готує фахівців різних сфер для регіону та України загалом.

 

Поспілкувався із вчителями та методистами ректор ЖНАЕУ Олег Скидан, проректори, декани та викладачі. У рамках зустрічі було презентовано факультети агроуніверситету та інші структурні підрозділи. Гості мали можливість більше дізнатися про перелік та особливості спеціальностей, що наразі є у ЖНАЕУ, отримати корисну інформацію та роздаткові матеріали, обговорити правила вступної кампанії-2018, підготовку та проходження тестування ЗНО.

За словами ректора Житомирського національного агроекологічного університету Олега Скидана, такі профорієнтаційні заходи дозволяють визначити подальші напрямки співпраці між школою та вищим навчальним закладом.

«Сьогоднішні ваші учні – це наші студенти уже в найближчі роки. Саме ви закладаєте основи їх знань, плекаєте інтерес до певних наук, навчаєте і даєте певні орієнтири для молоді у виборі майбутньої професії, – звернувся до присутніх Олег Скидан. – Дуже важливо, щоб у цьому напрямку ми працювали спільно, мали певний зв'язок і розуміння того, чого хочуть діти, де планують реалізуватися, що кожен з учасників освітнього процесу може дати їм, аби ми не просто мали армію фахівців, а людей, зацікавлених у тому, щоб піднімати економіку держави, розвивати свою область. Житомирський національний агроекологічний університет зацікавлений  у такій співпраці, а тому сподіватимемося, що ця зустріч матиме свій практичний результат».

Участь у зустрічі разом із представниками Черняхівського району також взяв депутат Житомирської обласної ради, секретар депутатської комісії з гуманітарних питань, начальник відділу освіти Черняхівської РДА Григорій Сташенко. Він зауважив, що в районі створено ефективну мережу освітянських закладів для здобуття якісної освіти дітьми дошкільного та шкільного віку. Вона складається  із шкіл, гімназій  та ліцеїв, колегіуму, дошкільних та позашкільних установ. Також Сташенко окреслив реалії навчальних закладів, розповів про кількість учнів та їх успіхи у навчанні, зокрема результати ЗНО, забезпечення педагогічними кадрами, матеріально-технічну базу, інше.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

Корисні посилання