В Інституті економіки природокористування та сталого розвитку Національної академії наук України 25 квітня 2017 року ректор Житомирського національного агроекологічного університету Олег Скидан взяв участь у роботі  круглого столу «Траєкторія сталого розвитку України: фізико-економічний вимір».

Під час зустрічі науковці, освітяни, політики, громадські діячі, а також представники міжнародних організацій   та інституцій обговорювали питання формування національної парадигми сталого розвитку України; пріоритетів та домінант раціонального природокористування в умовах загострення екзогенних викликів, посилення природно-ресурсних обмежень і поглиблення інституціональних перетворень та формування моделі переходу національної економіки на траєкторію сталого розвитку до 2030 року.

У рамках проведення круглого столу презентували книгу професора Л. С. Гринів «Фізична економія: нові моделі сталого розвитку».