Житомирщина та увесь світ 12 січня відзначають 111-й день народження  академіка Сергія Павловича Корольова.

 

Вшанувати видатного земляка у Житомирі на майдан Корольова  до пам’ятника прийшли представники влади міста й області, громадськість, співробітники музею космонавтики, інші.

Серед присутніх на заході – ректор Житомирського національного агроекологічного університету Олег Скидан, який разом з іншими поклав квіти до пам’ятника Сергія Корольова.

 На майдані в центрі Житомира пройшла рота почесної варти Житомирського військового інституту ім. С.П. Корольова з оркестром.

Заходи продовжилися у музеї космонавтики ім. С.П. Корольова. Зокрема, у приміщенні експозиції «Космос» музею космонавтики представлено нові надходження музею. 


Довідково:


Сергій Корольов – український вчений у галузі ракетобудування та космонавтики. Конструктор перших штучних супутників Землі і космічних кораблів. Під його керівництвом запущено першу міжконтинентальну балістичну ракету, перший штучний супутник Землі, перший політ людини в космос та вихід людини в космос.


У 1970 році в м. Житомирі було відкрито меморіальний будинок-музей академіка Сергія Павловича Корольова. А з 1987 року функціонує Музей космонавтики імені С. П. Корольова.

 

Житомирський національний агроекологічний університет


Онлайн-опитування “Реформування освіти зсередини: точка зору представників освітянського середовища”

Анкета для учителів, адміністрації закладів середньої освіти

Анкета для науково-педагогічних працівників, адміністрації закладів вищої освіти

Детальніше...


Онлайн-опитування "Впровадження автономності українських закладів вищої освіти в контексті європейського досвіду університетської автономії" 

Детальніше...


Тест з охорони праці 

 


Анкети моніторингового дослідження студентів

Korolov.Kosmos.Zhitomir

Освітній портал ЖНАЕУ


Корисні посилання