Житомирщина та увесь світ 12 січня відзначають 111-й день народження  академіка Сергія Павловича Корольова.

 

Вшанувати видатного земляка у Житомирі на майдан Корольова  до пам’ятника прийшли представники влади міста й області, громадськість, співробітники музею космонавтики, інші.

Серед присутніх на заході – ректор Житомирського національного агроекологічного університету Олег Скидан, який разом з іншими поклав квіти до пам’ятника Сергія Корольова.

 На майдані в центрі Житомира пройшла рота почесної варти Житомирського військового інституту ім. С.П. Корольова з оркестром.

Заходи продовжилися у музеї космонавтики ім. С.П. Корольова. Зокрема, у приміщенні експозиції «Космос» музею космонавтики представлено нові надходження музею. 


Довідково:


Сергій Корольов – український вчений у галузі ракетобудування та космонавтики. Конструктор перших штучних супутників Землі і космічних кораблів. Під його керівництвом запущено першу міжконтинентальну балістичну ракету, перший штучний супутник Землі, перший політ людини в космос та вихід людини в космос.


У 1970 році в м. Житомирі було відкрито меморіальний будинок-музей академіка Сергія Павловича Корольова. А з 1987 року функціонує Музей космонавтики імені С. П. Корольова.

 


 PIКК

 

web прийом до аспірантури

 

 PIКК

гиф економика конкурс

Калькулятор 1920х1080

 PIКК

Black Simple Technology Presentation

portal2020 pnu


 

Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання