У конструкторському бюро «Південне»  протягом 21–24 травня  проходить 7-а Міжнародна наукова конференція «Космічні технології: сучасне та майбутнє», яка проводиться під егідою Міжнародної академії астронавтики.  

Такі  заходи проходять один раз на два роки у м. Дніпро з 2007 року. У роботі 7-ої конференції беруть участь близько 600 вчених і фахівців з 19 країн –  КНР, Франції, Німеччини, Італії, Польщі, Кореї, Іспанії, Швейцарії, Туреччини, США, Бєларусі, Бельгії, Казахстану, Литви, Нідерландів, Росії, Великої Британії, Мексики, України і Кувейту.

Конференцію також відвідали ректор Житомирського національного агроекологічного уінверситету Олег Скидан та завідувач кафедри комп'ютерних технологій і моделювання систем Юрій Бродський.

Нагадаємо, що Житомирський національний агроекологічний університет активно нарощує темпи розвитку співпраці у сфері космічної діяльності. Зокрема, з початку цього року було досягнуто низку домовленостей  щодо  співробітництва:

  • у сфері розробки та випробування передавальної апаратури, антенних систем з різним діаметром дзеркал для наземних супутникових станцій з Тернопільським державним науково-технічним підприємством «Промінь»;
  • у сфері розробки та випробування електро- і радіовимірювальної апаратури, пристроїв для інформаційно-комунікаційних технологій, засобів моніторингу наземних об'єктів і контролю навколишнього середовища, деталей і вузлів механічного та каркасно-штампувального виробництва, застосування безпілотного авіаційного комплексу "SPECTATOR" для аграрного сектору з  ВАТ «Меридіан» ім. С. П. Корольова;
  • у сфері космічної, наукової і науково-технічної діяльності з Національним центром управління та випробувань космічних засобів.

Крім цього, на базі ЖНАЕУ  запустили Регіональний космічний центр «Полісся» та інжинірингову школу, а  25 січня  в навчальному закладі  вперше  відбувся  форум  «Космічні технології для агробізнесу». У червні пройде Національний форум «Корольов. Космос. Житомир».

На конференцію «Космічні технології: сучасне та майбутнє» було подано 324 доповіді, які  заслуховували на засіданнях семи наукових секцій. Доповіді присвячено вирішенню актуальних проблем розроблення і створення ракет-носіїв, рідинних і твердопаливних ракетних двигунів, космічних апаратів, наземних стартових комплексів, технологіям одержання нових сучасних матеріалів для ракетно-космічної техніки, а також гуманітарним питанням космічних досліджень. 

 У рамках роботи конференції заплановано проведення двох круглих столів і засідань Асоціації «Космос» та «Українсько-білоруська зустріч».

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

 

 


 PIКК

 

web прийом до аспірантури

 

 PIКК

гиф економика конкурс

Калькулятор 1920х1080

 PIКК

Black Simple Technology Presentation

portal2020 pnu


 

Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання