У Сумському національному аграрному університеті 13 вересня 2016 року провели розширене засідання Ради з питань аграрної освіти при Міністерстві освіти і науки України за участю заступника міністра, керівників та відповідальних осіб Міністерства освіти і науки України та керівників вищих аграрних навчальних закладів.

Участь у заході взяв і ректор Житомирського національного агроекологічного університету Олег Скидан.

Програмою засідання було передбачено обговорення питань реформування аграрної вищої освіти в Україні, інтеграції вищої освіти й агробізнесу, а також результатів інспектування аграрних навчальних закладів Державною інспекцією навчальних закладів.

Говорилося також про роль і місце коледжів і технікумів в аграрній освіті. Одним з найцікавіших моментів стала дискусія учасників щодо вступної кампанії–2016,  та можливих її наслідків, що була проведена у форматі відкритого мікрофону.

Фахівці Сумського національного аграрного університету поділилися з колегами власним досвідом із запровадження дистанційного навчання, підготовки іноземних студентів з англійською мовою викладання, а також підготовки студентів за узгодженими навчальними планами.

Сварог

Баннер Міністерство освіти і науки
України

Баннер Міністерство аграрної політики та продовольства україни