Міжнародна науково-практична конференція «Ефективність використання екологічного аграрного виробництва» 2 листопада зібрала у Києві понад 80 учасників з усіх регіонів країни, серед яких і представники Житомирського національного агроекологічного університету та безпосередньо ректор Олег Скидан.

 

Мета заходу – об’єднання зусиль господарств, наукових та навчальних закладів, інших підприємств та установ, зацікавлених у виробництві та поширенні здорової, безпечної для споживання продукції, закладання ідеї дбайливого ставлення до збереження природних ресурсів, запровадження органічних технологій для вирощування та переробки для сприяння подальшому динамічному та ефективному розвитку органічного руху в Україні.

У роботі конференції взяли активну  участь науковці, науково-педагогічні, педагогічні працівники  ВНЗ, члени Федерації органічного руху України, представники міністерств, галузевих установ, агробізнесу.

Заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Олена Ковальова у своїй вітальній промові акцентувала увагу присутніх на тому, що держава відносить розвиток органічного виробництва до своїх пріоритетів, сектор динамічно розвивається, стимулюючи зростання потреби у добре підготовлених кадрах для всіх сфер органічного сільського господарства.

Голова Правління Федерації органічного руху України Євген Милованов  під час конференції не лише дав характеристику поточного стану розвитку органічного сектора в Україні, але й особливо підкреслив зростаючу увагу іноземних та вітчизняних споживачів до максимальної прозорості, простежуваності походження органічної продукції.

Представники Житомирського національного агроекологічного університету, НУБіП, Іллінецького державного аграрного коледжу, Липковатівського державного аграрного коледжу, інших навчальних закладів поділилися своїм баченням шляхів подальшого вдосконалення системи підготовки спеціалістів для органічного виробництва, висловивши побажання мати більш системну підтримку цього питання з боку держави.

Нагадаємо, що на базі ЖНАЕУ 5–6 вересня проходила V Міжнародна науково-практична конференція «Органічне виробництво і продовольча безпека», яка  зібрала більше двохсот учасників з України, Німеччини, Республіки Білорусь та Швейцарії.

«Житомирський національний агроекологічний університет бере участь у Німецько-Українському проекті, який передбачає співпрацю в галузі органічного землеробства, – зазначив  ректор ЖНАЕУ Олег Скидан. – На базі  нашого навчального закладу функціонує  Поліський центр органічного виробництва «Полісся Органік», органік школа, проводиться   ярмарок органічної продукції, на 7 факультетах впроваджено курс «Органічне виробництво», ведеться наукова робота, видаються довідники і посібники на цю тематику.  Це свідчення нашої комплексної роботи у напрямку розвитку органічного виробництва на теренах нашого регіону та країни загалом із залученням закордонного досвіду та кращих напрацювань вітчизняних й іноземних науковців та практиків».

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету


 PIКК 

web прийом до аспірантури

 PIКК

 PIКК

Black Simple Technology Presentation

portal2020 pnu


 

Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання