На запрошення Посла Федеративної Республіки Німеччини в Україні   Ернста Райхеля та Президента Німецького науково-дослідного товариства (DFG) Петера Штрошнайдера ректор Житомирського національного агроекологічного університету Олег Скидан 25 квітня був на прийомі у Посольстві Федеративної Республіки Німеччина.

Захід організували з нагоди візиту у Київ та Одесу делегації Німецького науково-дослідного товариства.

Німецьке науково-дослідне товариство (DFG) – це організація, яка фінансує  науково-дослідні проекти за всіма галузями науки в університетах та інших науково-дослідних установах  Німеччини.  DFG представляє  собою об'єднання, членами якого є німецькі дослідницькі університети, науково-дослідні інститути, зокрема, Товариство Макса Планка, Товариство Фраунгофера  і Лейбніца, наукові асоціації, академії наук.   Також діяльність DFG направлена  на підтримку молодих дослідників, сприянню гендерної рівності між чоловіками і жінками в німецьких наукових та академічних колах, надання консультації з питань науки, зміцнення відносин з приватним сектором, а також налагодження контактів між вченими та викладачами  не тільки в Німеччині, а і за кордоном.  Тісна та плідна наукова співпраця вчених України  та Німеччини почалася в липні 2010 року.

Нагадаємо, що на базі Житомирського національного агроекологічного університету у жовтні 2016 року відбулося урочисте відкриття проекту «Німецько-українська співпраця в галузі органічного сільського господарства», мета якого  –  сприяння покращенню експертних знань технічного та керівного персоналу в галузі органічного землеробства.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

Житомирський національний агроекологічний університет


Онлайн-опитування “Реформування освіти зсередини: точка зору представників освітянського середовища”

Анкета для учителів, адміністрації закладів середньої освіти

Анкета для науково-педагогічних працівників, адміністрації закладів вищої освіти

Детальніше...


Онлайн-опитування "Впровадження автономності українських закладів вищої освіти в контексті європейського досвіду університетської автономії" 

Детальніше...


Тест з охорони праці 

 


Анкети моніторингового дослідження студентів

Korolov.Kosmos.Zhitomir

Освітній портал ЖНАЕУ


Корисні посилання